top


Konspektai.com > Politologija > Geopolitikos samprata
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Geopolitikos samprata. Konspektas

(Politologija. Konspektas, 5 puslapiai, 208kB)
Darbe esantys žodžiai: Kas yra geopolitika. Geopolitika - mokslas, gretimas geografijai, valstybių tyrimui, istorijai ir visuomenės mokslui, nagrinėjantis santykius tarp politinių realijų ir geografinės erdvės. Geopolitika – identifikuoja ir analizuoja konfliktinius fenomenus, gynybines ir puolamąsias strategijas, susijusias su teritorijų valdymu, kovą dėl įtakos sferų, nagrinėjant konflikto priežastis.
Geopolitika – tai politinė doktrina, politinius procesus, įvykius, reiškinius laikanti nulemtais geografinės padėties, aplinkos, įtakotais geografinių veiksnių.
Kad įvertinti geopolinę padėtį reikia geografinių, istorinių, demografinių, strateginių, etnografinių, ekologinių, sociologinių ir kt. duomenų.
Geopolitikai mano, kad valstybės geografija, t.y. fizinės charakteristikos ir natūralūs bei žmogiškieji resursai gali reikšmingai veikti valstybės politiką.

Darbo pavadinimas: Geopolitikos samprata
Kategorija: Politologija
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 5 [?]
Konspekto dalykas: Politologijos konspektas
Parsisiųsta: 16 kartų.
Archyvo dydis: 208 kB
Bylos pavadinimas: geopolitikos_samprata.zip
geopolitikos_samprata.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: Geopolitika, geopolitikos konspektas, geografija, geopolitikos samprata kas tai, geopolitikos konspektai, geopolitika konspektas, geopolitika samprata, geopolitikos sampratos, geopolitokos samprata,s cfcqfjaa konspektai referatas geopolitikos samprata ga iremq abdsd usg=afqjcnfu lhul lpf bky vaaxngsggflasig = qquktsymzm ombltxpzoq, geopoltikos samprata, geopolitkos konspektai,s ccyqfjaa konspektai referatas geopolitikos samprata uvwnt njswbsijdbcqusg=afqjcnfu lhul lpf bky vaaxngsggflasig = lxhu qqzmmz j xmqzg,s ccoqfjaa konspektai referatas geopolitikos samprata jgkmt_exhinpoa_ unqjusg=afqjcnfu lhul lpf bky vaaxngsggfla.

Paieška


bottom