top


Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Klaviatura. Konspektas

(Informatika. Konspektas, 3 puslapių, 5kB)
Darbe esantys žodžiai: Klaviatūra IBM kompiuterių klaviatūrą galima suskirstyti į 5 grupes: Rašomosios mašinėlės klavišai (skaičiai, raidės, specialūs simboliai). Mažoji skaičių klaviatūra, skirta greitam ir patogiam skaitinių duomenų įvedimui. Ji išdėstyta klaviatūros dešinėje pusėje. Funkciniai klavišai. Jie išdėstyti klaviatūros viršuje. Šie klavišai yra programuojami. Žymeklio valdymo ir redagavimo klavišai. Jie yra mažojoje skaičių klaviatūroje ir atskirame blokelyje. Specialios paskirties klavišai. Klaviatūra - tai pagrindinis įrenginys, kuriuo palaikomas ryšys su personaliniu kompiuteriu. Klaviatūra vartotojas įveda reikalingą informaciją į kompiuterį. IBM klaviatūra, kaip ir kitos sudėtinės kompiuterio dalys, yra standartizuotas blokas. Suderinimas tarp visų blokų vykdomas programiškai, todėl kiekvieno klavišo reikšmę galima pakeisti programuojant. PC kompiuteriuose pagal standartą nėra numatytas joks nacionalinis raidynas. Taigi, PC klaviatūroje lietuviškas ir kitų alfabetų raidynai gaunami programuojant atskirus klavišus. Raidžių išdėstymas ir raidynų perjunginėjimas priklauso nuo tame kompiuteryje naudojamos tvarkyklės. Klavišu Shift reguliuojame ir specialių simbolių rašymą. Jeigu ant vieno klavišo yra du specialūs simboliai, tai viršutiniam simboliui reikia klavišo Shift. Žymeklio valdymo klavišai yra rodyklės, tabuliacijos klavišas, PgUp, PgDn, Home, End klavišai. .
Vardas: Auksė
Darbo pavadinimas: Klaviatura
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 3 [?]
Konspekto dalykas: Informatikos konspektas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 5 kB
Bylos pavadinimas: klaviatura.zip
klaviatura.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: informatika apie kompiuteriu klavetura, klaviatūros referatas, miškai, kompiuterio klaviaturos mygtuku reiksmes,as_epq=klaviatūros simboliaias_oq=as_eq=hl=ltnum= lr=cr=as_ft=ias_filetype=as_qdr=allas_occt=anyas_dt=ias_sitesearch=as_rights=safe=imagesbtng=„google“ paieška, žymeklio valdymas klaviatūra, klaviatūros simboliu reiksmes, h, klaveturos zenklu reiksmes, kaip pakeisti skaicius klaviaturoje, kompiuteriu klavisu reiksmes, kompiuterio klaviaturos simboliu reiksme, kas yra tabuliacijos klavisas, klaviaturos simboliu reiksmes, informatika klaviatura klavisai, klaviatura referatas, klaviatūros simboliai, kompiuteriu klaviaturos mygtuku reiksmes, klaviaturos funkciniai klavisai ir ju reiksme, klaviatura reiksmes, klavisu pavadinimai informatika, kompiuterio klaviaturos zenklu reiksmes, funkciniai klaviatūros klavišai, kompiuterio klaviatūra reikšmės, kaip pakeisti klaviatūros klavišų reikšmes iš raidžių į skaičius, klaviatūros funkciniai klavišai, pc klaviaturos simboliai, pakeisti pc klaviaturos klavisus, klaviatūros klavišų simbolių išdėstymas, pc klaviatūros klavišų reikšmės.

Paieška


bottom