top


Konspektai.com > Sociologija > Anoniminiai alkoholikai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Anoniminiai alkoholikai. Prezentacija

(Sociologija. Prezentacija, 21 skaidrė, 944kB)
Darbe esantys žodžiai: Ne tik žmogaus asmenybę ir jo artimųjų gyvenimą sugriaunanti sunki, nepagydoma liga, bet ir daugelio nelaimių priežastis. Remiantis statistiniais duomenimis, vis daugiau žmonių miršta padauginę alkoholio. Organizme pažeisdamas kone visus organus ir jų sistemas, alkoholis gali tapti daugiau kaip šešiasdešimties ligų, tarp jų – vėžio, cukrinio diabeto, kepenų cirozės, širdies kraujagyslių ligų bei kitų lėtinių negalavimų priežastimi. Pirmieji alkoholizmo požymiai: Geriama dažnai, tariant, kad tai padės nusiraminti po kasdieninių rūpesčių; Žema savigarba, bloga nuomonė apie save; Sprendimas mesti gerti ir nesugebėjimas jį vykdyti; Ieškoma pasiteisinimų, kodėl reikia išgerti;
Vardas: Dovilė
Darbo pavadinimas: Anoniminiai alkoholikai
Kategorija: Sociologija
Darbo tipas: Prezentacija
Skaidrių skaičius: 21
Mokslo dalykas: Sociologijos prezentacija
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 944 kB
Bylos pavadinimas: aa_studiju_ivado_skaidres.zip
aa_studiju_ivado_skaidres.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: kepenu ciroze, alkoholio prezentacijos, alhoholio prezentacijos,s cg qfjaj konspektai referatas anoniminiai alkoholikai vcext tvk _qsgb prwrbausg=afqjcneyx dkjn fpda_x atasw mxwsig = zcltglorbntdo kuaaa, roze,s cdyqfjad konspektai referatas anoniminiai alkoholikai _yqzt um zb qstt tfbgusg=afqjcneyx dkjn fpda_x atasw mxwsig =yqaro cweritcghnb cvhg, alkoholizmas prezentacija,s cecqfjae konspektai referatas anoniminiai alkoholikai xot_ imeoo awv ewbcqusg=afqjcneyx dkjn fpda_x atasw mxwsig =cgqdtuw dn qrmfyisfqpq, alkoholis skaidres, tp search, alkoholizmo sociologija, alkoholio skaidres, skaidres alkoholizmas, skaidrės apie alkoholį, tp, alkoholiai skaidres, skaidres apie alchoholi, sociologija alkoholizmas, alkoholizmas sociologija, anoniminiai alkoholikai elekt, skaidres apie alkoholizma, alkoholis prezentacija, alkoholizmas skaidres, skaidres apie alkoholi.

Paieška


bottom