top


Konspektai.com > Chemija > Baltymai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Baltymai. Prezentacija

(Chemija. Prezentacija, 25 skaidrės, 2163kB)
Darbe esantys žodžiai: Baltymai – iš aminorūgščių sudarytos makromolekulės. Baltymai įeina į ląstelių ir audinių sudėtį, jų pagalba formuojami ląstelių ir audinių griaučiai, reguliuojama normali organizmo veikla, kovojama su infekcijomis, atliekamos sudėtingos cheminės reakcijos ir kita. Baltymai yra labai plačiai išplitę gyvojoje gamtoje ir sudaro gyvybės pagrindą. Fiziologiniu požiūriu baltymai yra svarbiausi natūralūs stambiamolekuliai junginiai, nors DNR, sauganti genus, taip pat yra natūralus gigantiškas polimeras. Baltymų sandara yra labai paini ir jų struktūrinių variantų skaičius nepaprastai didelis. Pavyzdžiui, pagal savo struktūrą baltymų yra fibrilinių, globulinių, elastingų, tirpių ir netirpių, kristalinių bei amorfinių.
Vardas: Simona
Darbo pavadinimas: Baltymai
Kategorija: Chemija
Darbo tipas: Prezentacija
Skaidrių skaičius: 25
Mokslo dalykas: Chemijos prezentacija
Parsisiųsta: 7 kartus.
Archyvo dydis: 2163 kB
Bylos pavadinimas: justina_simona_3a_baltymai.zip
justina_simona_3a_baltymai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: baltymų, chemija baltymai, baltymai chemija, gamtoje, baltymai prezentacija, prezentacij baltymai, prezentacija apie baltymus, prezentacija baltymai, baltymai – iš aminorūgščių sudarytos makromolekulės baltymai įeina į ląstelių ir audinių sudėtį jų pagalba formuojami ląstelių ir audinių griaučiai reguliuojama normali organizmo veikla kovojama su infekcijomis atliekamos sudėtingos cheminės reakcijos ir kita,s cg qfjaj konspektai referatas baltymai xext_ e va qssycqusg=afqjcneq jx ilxmipgin ok voavcwsig =b auq ovhlywhj q a,s cgmqfjaj konspektai referatas baltymai iqvt rhmitt gafhehtcausg=afqjcneq jx ilxmipgin ok voavcwsig =wibfma thhhc trlhdq.

Paieška


bottom