top


Konspektai.com > Teisė > Gynėjas (SBPK ir NBPK analizė)
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Gynėjas (SBPK ir NBPK analizė). Referatas

(Teisė. Referatas, 7 puslapiai, 16kB)
Darbe esantys žodžiai: Įžanga. Šiame darbe pristatomas gynėjo institutas. Kadangi vienas mūsų tikslų yra palyginti dabar galiojantį (toliau dbpk) ir naująjį baudžiamojo proceso kodeksus (toliau nbpk), mes nuosekliai pereisime visus dbpk straipsnius, pateikdamos nedidelę kiekvieno jų analizę, atsižvelgiant į jų atitikimą, skirtumą, papildymą ar panaikinimą nbpk. Naujojo lietuvos respublikos baudžiamojo proceso kodekso 17 straipsnyje pateikiamas toks “gynėjo” sąvokos apibrėžimas: “gynėju laikomas asmuo, kuris įstatymų nustatyta tvarka teikia teisinę pagalbą įtariamajam, kaltinamajam, nuteistajam ar išteisintajam, gina jų teises ir teisėtus interesus”. Bendrosios nuostatos. Gynėjo skyrimas bei gynėjo paslaugų atsisakymas.
Darbo pavadinimas: Gynėjas (SBPK ir NBPK analizė)
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 7 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 16 kB
Bylos pavadinimas: gynejas_SBPK_ir_NBPK_analize.zip
gynejas_SBPK_ir_NBPK_analize.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: cache qeauqzhsgnyj konspektai kursinis gynėjo atsisakymas gynėjo atsisakymas, gynėjo atsisakymas, bpk, savoka gynejas.

Paieška


bottom