top


Konspektai.com > Politologija > biurokratija
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

biurokratija. Referatas

(Politologija. Referatas, 5 puslapiai, 9kB)
Darbe esantys žodžiai: Biurokratijos organizavimas demokratinėje visuomenėje. Literatūra. XIX a. pabaigoje Europoje, pirmiausiai Vokietijoje, susiformavo naujas valstybės administracijos organizavimo būdas, kuris plačiai tebetaikomas ir šiandien. Tai biurokratinis valstybės administracijos organizavimo būdas. Kasdieniniame gyvenime terminas “biurokratas” ar “biurokratizmas” paprastai vartojamas kaip valdininko, kurio veikla vertinama neigiamai, sinonimas. Tačiau politologijoje šis terminas suvokiamas kiek kitaip. Biurokratija – tai vienas iš daugelio valstybės administracijos organizavimo būdų, kuriam būdinga tai, kad
Darbo pavadinimas: biurokratija
Kategorija: Politologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 5 [?]
Referato dalykas: Politologijos referatas
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 9 kB
Bylos pavadinimas: biurokratija.zip
biurokratija.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: biurokratijos, rasto darbas biurokratija, kasdieniame gyvenime terminas biurokratizmas, biurokratija referatas, kuo skiriasi biurokratija ir biurokratizmas, politologija biurokratija, biurokratija politologijoje, biurokratija ir biurokratizmas, biurokratija tai.

Paieška


bottom