top


Konspektai.com > Politologija > ES ir Lietuvos santykiai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

ES ir Lietuvos santykiai. Referatas

(Politologija. Referatas, 5 puslapiai, 5kB)
Darbe esantys žodžiai: Es ir lietuvos santykiai. Trumpa istorija. Pastarojo meto įvykiai. Nacionalinė acquis priėmimo programa. Oficialūs santykiai ir bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Europos Bendrijos (EB) prasidėjo 1991 m. rugpjūčio 27 d., kai EB nusprendė pripažinti Lietuvos nepriklausomybę.
1992 m. gegužės 11 d. Lietuva ir Europos Bendrija pasirašė Prekybos ir komercinio bei ekonominio bendradarbiavimo sutartį, kuri įsigaliojo 1993 m. vasario 1 d., ir priėmė deklaraciją dėl politinio dialogo tarp EB ir Lietuvos Respublikos.
1993 m. birželio 21-22 d. vykusiame Europos Vadovų Tarybos susitikime Kopenhagoje EB pirmą kartą aiškiai suformulavo savo poziciją dėl Vidurio ir Rytų Europos valstybių narystės Europos Sąjungoje (ES). Tačiau tai buvo taikoma tik valstybėms, pasirašiusioms Europos sutartis. Baltijos valstybės buvo paminėtos atskirame paragrafe, kuriame Europos Komisija buvo įpareigota pateikti pasiūlymus dėl tuo metu galiojusių prekybos sutarčių su Baltijos valstybėmis išplėtojimo į laisvosios prekybos sutartis.

Darbo pavadinimas: ES ir Lietuvos santykiai
Kategorija: Politologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 5 [?]
Referato dalykas: Politologijos referatas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 5 kB
Bylos pavadinimas: es_ir_lietuvos_santykiai.zip
es_ir_lietuvos_santykiai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: dia programa, politinio režimo samprata, sutarciu, nacionaline, tp search, lietuvos politologija referatas, lietuvos prekybos santykiai, lietuvos prekybos su es referatas, lietuvos prekybiniai santykiai su es, bendradarbiavimas, lietuvos ir es rysiai, prekybos ir komercinio bei ekonominio bendradarbiavimo sutartis, lietuvos santykiai su rytu valstybemis, es referatas, lietuvos ryšiai su es valstybemis, prekybos santykis su es lietuva, apie lietuvos ir es santykius, lietuvos ir es santykiai, lietuvos santykiai su es, lietuvos politologijos, referatas es ir lietuvos santykiai, Lietuvos prekybos santykiai, lietuvos prekybiniai santykiai su europos sąjunga, lietuva.

Paieška


bottom