top


Konspektai.com > Sportas > Greitumo apraiškos krepšinyje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Greitumo apraiškos krepšinyje. Referatas

(Sportas. Referatas, 14 puslapių, 97kB)
Darbe esantys žodžiai: Krepšinio judamosios veiklos ypatumai. Žaidimo fiziologinė charakteristika. Greitumas ir jo lavinimas. Vikrumas ir jo lavinimas. Judėjimo (motorikos) ypatumai, darantys įtaką jaunųjų krepšininkų rengimui, jų kaita. Krepšinio testai. Tyrimai. Judamoji veikla – tai sudėtingas kompleksinis judėjimo atsakas į partnerių ir varžovų veiksmus, jų sudarytas situacijas: judesių, veiksmų ir jų derinių visuma. Krepšininko veikla yra santykinai neapibrėžta. Sprendimus ir veiklos priemones, kryptį, greitį pasirenka pats žaidėjas. Vadinasi, tai – žaidėjo programuota veikla (Stonkus, 2003). Žaidžiant krepšinį, be greitų ir tikslių individualių žaidėjo veiksmų, labai svarbūs gerai sutvarkyti grupiniai ir komandiniai veiksmai (Stonkus, 2003). Žaidėjas per rungtynes aktyviai kovoja su varžovu, darančiu nenumatytas kliūtis, kurias reikia labai greitai įveikti. Kova tarp puolėjo ir gynėjo yra nuolatinio judėjimo bei žaidimo situacijų keitimosi priežastis (Stonkus, 2003). Krepšinis yra žaidžiamas 420 m2 aikštėje. Aktyviausia žaidėjų veikla puolimo ir gynybos zonose arčiau krepšio esančiame maždaug 99 m2 plote. Kiekivieno žaidėjo aktyvios veiklos plotas vienos atakos metu ginantis ar puolant yra apie 10 m2 (Stonkus, 2003).
Darbo pavadinimas: Greitumo apraiškos krepšinyje
Kategorija: Sportas
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 14 [?]
Referato dalykas: Sporto referatas
Parsisiųsta: 23 kartus.
Archyvo dydis: 97 kB
Bylos pavadinimas: greitumas_krepsinyje.zip
greitumas_krepsinyje.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

8
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: greitumo lavinimas krepsinyje, vikrumas,s cecqfjae konspektai referatas greitumo apraiskos krepsinyje dalt ylo_ qtaoctmcqusg=afqjcnghk_w qgeeu b ix rf dswsig =hd cnilibyqqzjwglbifsw,s cgoqfjai konspektai referatas greitumo apraiskos krepsinyje taklt ujhawa gto yjscqusg=afqjcnghk_w qgeeu b ix rf dswsig =cmvojob ja uptuvaarutg, judesiai ir veiksmai referatas krepsinyje, krepsinio fiziologine charakteristika, krepšinio konspektai, greitumas stonkus, referatas apie krepsini, tp search, krepsinio konspektas, grupiniai žaidėjų veiksmai puolime krepšinis, individualus krepsinio zaidejo veiksmai ginantis, greitumas ir jo ugdymas diplominiai darbai, krepsinis greitumo ugdymas, greitumo ugdymas krepsinyje, krepšinis referatas, krepšinis sportas referatai, krepšinis referatai, krepšinis ir as referatas, greiciu ugdymas krepsiniui, greitumo viktumo lavinimas, krepsininku greitumo ugdymas, vikrumo ugdymas žaidžiant krepšinį, Krepsinis, jaunuju krepsininku rengimas, sporto sakos fiziologin

Paieška


bottom