top


Konspektai.com > Mechanika > Elektroizoliaciniės medziagų dielektrinių nuostolių tyrimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Elektroizoliaciniės medziagų dielektrinių nuostolių tyrimas. Konspektas

(Mechanika. Konspektas, 3 puslapiai, 5kB)
Darbe esantys žodžiai: Laboratorinis darbas elektroizoliacinių medžiagų dialektrinių nuostolių tyrimas darbo tikslas: susipažinti su elektroizoliacinių medžiagų dielektrinių nuostolių tyrimo prietaisais, nustatyti duotų dielektrikų dielektrinius nuostolius, ištirti jų priklausomybę nuo temperatūros ir maitinimo įtampos. Teorinė dalis: Viena iš pagrindinių izoliacinių medžiagų kokybės charakteristikų yra dielektriniai nuostuoliai. Jie nusakomi dielektrike išsklaidytos galios dydžiu P, nuostolių kampu d arba šio kampo tangentu tgd. Nuostolių kampu yra vadinamas kampas, kuris papildo srovės ir įtampos fazių skirtumo kampą j liki 900 talpinėje elektrinėje grandinėje, kurią sudaro tiriamas dielektrikas, įdėtas tarp elektrodų. Kai dielektrikas yra idealus (dielektrike šiluma virtusi elektrinė galia lygi nuliui), talpinėje grandinėje srovės vektorius pralenkia įtampos vektorių 900 kampu, t. y. d lygu nuliui. Kuo didesnė šiluma virtusi elektrinė galia dielektrike, tuo mažesnis fazių skirtumo kampas j ir tuo didesnis kampas d. Šiluma virtusi elektinė galia paprastai išriaiškiama šia lygtimi P=UIcosj =U2wCtgd Iš šios lygties matyti, kad aukštos įtampos aparatuose reikia naudoti elektroizoliacines medžiagas, pasižyminčias labai mažais dielektriniais nuostoliais. Įvairių dielektrikų tgd reikšmės svyruoja nuo 0, 0001 iki 0, Dielektriniai nuostuoliai kaip ir talpumas gali būti matuojami tilteline schema. Darbo užduotis: Susipažinti su prietaiso E7-.
Vardas: Vykintė
Darbo pavadinimas: Elektroizoliaciniės medziagų dielektrinių nuostolių tyrimas
Kategorija: Mechanika
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 3 [?]
Konspekto dalykas: Mechanikos konspektas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 5 kB
Bylos pavadinimas: elektroizoliacinies_medziagu_dielektriniu_nuostoliu_tyrimas.zip
elektroizoliacinies_medziagu_dielektriniu_nuostoliu_tyrimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: dielektrikų nuostolių kampas tai, idealios elektroizoliacines, dielektrinių nuostolių kampas, medžiaga, kas yra dielektriniu nuostoliu kampas, tps, dielektrikų dielektrinių nuostolių nustatymo schemą,s cdeqfjab konspektai referatas elektroizoliacinies medziagu dielektriniu nuostoliu tyrimas roj t_ tcc qs pbwusg=afqjcnghr goh rdqytrwmcqmcgli qsig =tunpxffzraqqijlho c_jg, kas yra dielektriniai nuostoliai, tp search, kas yra nuostolių kampas, dielektriko nuostoliu kampas, dihibridinio kryžminimo uzduotys, nuostoliu kampas, kas tai yra diaalektriniai nuostoliai, dielektrines medžiagos, izoliacinės medžiagos konspektas, kas tai yra dielektriniai nuostoliai, elektroizoliacines medziagos, elektroizoliacinių medžiagų dielektrinių nuostolių tyrimas, dielektrikas galia, dielektrinių nuostolių kampo tangentas, nuostuoliu kampo tyrimas, tp, kokios yra idealios elektroizoliacinės medžiagos, galios nuostoliai dielektrikuose.

Paieška


bottom