top


Konspektai.com > Informatika > Operacines sistemos struktura
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Operacines sistemos struktura. Konspektas

(Informatika. Konspektas, 5 puslapių, 15kB)
Darbe esantys žodžiai: Operacinės sistemos struktūra. Autoexec. Bat. Į OS galima žiūrėti kaip į didelę ir sudėtingą sistemą, sudarytą iš dalių, kurios valdo. Procesus. Pagrindinę atmintį. Failus. Apsaugos sistemą. Plačiau aptarsime kai kurias OS funkcijas. Procesų valdymas. Programos tekstas yra įvairių instrukcijų seka, o jos vykdymas dinamiškas procesas. Programa yra pasyvi, kol saugoma išorinėje atmintyje, ir tada ji neturi jokios įtakos kompiuteriui. Programa tampa aktyvi, kai įrašoma į operatyviąją atmintį ir OS ją paleidžia. Aktyvi programos būsena vadinama procesu. Taigi procesas yra tam tikras darbas, atliekamas pagal programą. Gyvenime yra daug panašių situacijų (pvz. , muzikinis kūrinys atliekamas pagal anksčiau parašytą partitūrą). Kiekvienas procesas gali patekti į įvairias būsenas: jis gali būti vykdomas, blokuotas, atidėtas, paruoštas vykdyti ir t. T. Atskiras proceso būsenas, perėjimą iš vienos į kitą, taip pat nuo vieno proceso prie kito valdo OS. Pačios OS darbas yra įvairių procesų seka. Paprastai sistemoje vienu metu vyksta daug procesų, kurių dalis gali būti OS procesai (vykdo sistemines užduotis), o kiti vartotojo procesai (vykdo vartotojo taikomąją programą). Kai kuriems procesams gali prireikti tų pačių kompiuterio resursų, todėl OS turi juos tinkamai paskirstyti. Valdydama procesus, OS atlieka tokias pagrindines funkcijas. Palaiko ryšius tarp procesų. Kuriant naują procesą, padaromi įrašai sisteminėse lentelėse, išskiriami tam tikri resursai. Esant laisvam procesoriui, pilnai parengtas (t. Y. Turintis visus reikalingus resursus) procesas gali būti pradedamas vykdyti. Tačiau jis gali būti sustabdytas, jei baigiasi jam skirtas laiko intervalas, jei procesui reikia duomenų, kurie yra išorinėje atmintyje, ir kt. Tada procesorius persijungia prie kito proceso, o tai valdo atitinkama OS programa (procesas). Atminties valdymas. Operatyvioji atmintis saugo duomenis, kuriuos reikia labai greitai pateikti centriniam procesoriui (kuo greičiau, tuo efektyviau jis...
Vardas: Uršulė
Darbo pavadinimas: Operacines sistemos struktura
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 5 [?]
Konspekto dalykas: Informatikos konspektas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 15 kB
Bylos pavadinimas: operacines_sistemos_struktura.zip
operacines_sistemos_struktura.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: kompiuterio procesai, kompiuteriu sistemos, informatika operacines sistemos, operacines sistemos struktura, operacines sistemos ktu spera, ktu os špera, ktu operacines sistemos konspektas, operacinė sistema, referatas operacines sistemos, operacines sistemos ktu uzduotys, os procesai, operaciniu sistemu struktura, ktu operacines sistemos spera, operacines sistemos vykdomi procesai, operacines sistemos referatas, operacinės sistemos mitasiunas, operatyvioji atmintis, ktu.

Paieška


bottom