top


Konspektai.com > Medicina > Ekstremalių situacijų valdymas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Ekstremalių situacijų valdymas. Konspektas

(Medicina. Konspektas, 5 puslapiai, 8kB)
Darbe esantys žodžiai: Ekstremalių situacijų valdymui. Greitosios medicinos pagalbos suteikimo valdymui. Priešgaisrinės apsaugos valdymui. Transporto priemonių buvimo vietos nustatymui. Visuomenės saugumą užtikrinančių įstaigų pajėgumų neatidėliotinas reagavimas į pranešimus apie ekstremalias situacijas ir greitas informacijos perdavimas priklauso nuo įvairių duomenų iš daugelio šaltinių. Sugebėjimas greitai gauti ir apdoroti informaciją bei atitinkamai paskirstyti resursus yra vienas iš svarbiausių šios veiklos efektyvumo veiksnių. Informacija apie įvykio vietą ir geografinę padėtį dažnai yra lemiama planuojant saugumą užtikrinančius veiksmus. Vilniaus kolegija. Sveikatos priežiūros fakultetas. Slaugos katedra. Savarankiško darbo užduotis. Ekstremalių situacijų valdymas. Parengė SL08Bgrupės studentė: Inga Jablonskaja. Vilnius, 2 Visuomenės saugumą užtikrinančių įstaigų pajėgumų neatidėliotinas reagavimas į pranešimus apie ekstremalias situacijas ir greitas informacijos perdavimas priklauso nuo įvairių duomenų iš daugelio šaltinių. Sugebėjimas greitai gauti ir apdoroti informaciją bei atitinkamai paskirstyti resursus yra vienas iš svarbiausių šios veiklos efektyvumo veiksnių. Informacija apie įvykio vietą ir geografinę padėtį dažnai yra lemiama planuojant saugumą užtikrinančius veiksmus: Ekstremalių situacijų valdymui Greitajai medicinos pagalbai Priešgaisrinei apsaugai Transporto priemonių buvimo vietos nustatymui Ekstremalių situacijų valdymui Ekstremalios situacijos (potvyniai, žemės drebėjimai, uraganai, gaisrai, pavojingų medžiagų nutekėjimai, masiniai neramumai, badas, epidemijos ir t.t.) turi aiškias erdvines charakteristikas. GIS naudojamos daugelio ekstremalių situacijų valdymo uždavinių sprendimui: prognozavimui, planavimui, pasirengimui, reagavimui, pasekmių pašalinimui ir atstatymui. Ekstremalių situacijų prognozavimas. Ekstremalių situacijų...
Vardas: Mozė
Darbo pavadinimas: Ekstremalių situacijų valdymas
Kategorija: Medicina
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 5 [?]
Konspekto dalykas: Medicinos konspektas
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 8 kB
Bylos pavadinimas: ekstremaliu_situaciju_valdimas.zip
ekstremaliu_situaciju_valdimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: ivykio vieta, darbo vietos, potvyniai, sprendimu valdymas, ekstremali situacija, priesgaisrine sauga, zemes drebejimai, vilniaus, gaisrinė sauga, gaisrai, ekstremalios situacijos valdymas, žemės drebėjimai, visuomenės sveikatos, valdymo situacija,s ccqqfjaaoao konspektai referatas ekstremaliu situaciju valdimas takvt xcg nhtqacnejybausg=afqjcnhfs i kvmmpgvv qbg xbwoiqsig =vhurkj sayecmkcowqaurg, ekstremalio situacijos, ekstremalios situacijos, sugebėjimas valdyti ekstremalias situacijas, ekstremalių situacijų valdymas sveikatos priežiūros, ekstremaliu situaciju valdymo organizavimas, ekstremali situaciju valdymas, cgcqfjah konspektai referatas ekstremaliu situaciju valdimas fj wt aeeask gtzojwdcgusg=afqjcnhfs i kvmmpgvv qbg xbwoiqsig =ss qk fljqonj k dqg, ekstremaliu situaciju medicina medicina, ekstremaliu situaciju katedra, ekstremali medicina konspektai.

Paieška


bottom