top


Konspektai.com > Teisė > Specialisto ir eksperto dalyvavimas pirmosios instancijos teisme
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Specialisto ir eksperto dalyvavimas pirmosios instancijos teisme. Diplominis

(Teisė. Diplominis, 71 puslapis, 78kB)
Darbe esantys žodžiai: Įžanga. Eksperto dalyvavimas pirmosios instancijos teisme. Eksperto statusas baudžiamajame procese. Eksperto dalyvavimas teisminiame bylos nagrinėjime. Ekspertizės atlikimas teisme ir eksperto apklausa. Procesiniai eksperto dalyvavimo teisme ypatumai pagal užsienio valstybių įstatymus. Specialisto dalyvavimas pirmosios instancijos teisme. Specialisto statusas baudžiamajame procese. Specialisto dalyvavimas teisminiame bylos nagrinėjime. Teismo pavedimų specialistui vykdymas ir specialisto apklausa. Išvados. Santrauka. Summary. Magistro darbo šaltinių sąrašas. Įžanga Pagal nekaltumo prezumpcijos principą, asmuo už padarytą nusikalstamą veiką gali būti nubaustas kriminaline bausme tik įrodymų pagalba nustačius jo kaltę (LR Konstitucijos 31 str. 1 d. ). Įrodomoji informacija baudžiamojoje byloje gali būti renkajma atliekant LR baudžiamojo proceso kodekse (toliau nurodytus proceso veiksmus, t. Y. Liudytojų, nukentėjusiojo ir įtariamojo (kaltinamojo) apklausą, įvykio vietos apžiūrą, parodymų patikrinimą vietoje, parodymą atpažinti ir kitais teisėtais veiksmais. Kuomet renkant bylai reikšmingus duomenis prireikia specialių žinių iš mokslo, meno, verslo ar kitų gyvenimo sričių, bylą tiriantys pareigūnai neišvengiamai turi kreiptis pagalbos į šiose srityse kompetentingus asmenis specialistus ar ekspertus. Jeigu byloje reikia atlikti objektų (pavyzdžiui, įvykio vietos) tyrimą, taip pat gauti paaiškinimus tiriant bylą tada yra kviečiamas specialistas. Jei reikia atlikti sudėtingus mokslinius tyrimus, kuriuos gali atlikti tik ypatingai kvalifikuoti asmenys (ekspertai), byloje skiriama ekspertizė. Be to, įrodymais pagal BPK 20 straipsnio 2 dalį gauti duomenys laikomi, tik jeigu tokiais juos pripažįsta teismas ar teisėjas, kurio žinioje yra byla. Bet kuri įrodomoji medžiaga (įskaitant ekspertizės aktą ir specialisto išvadą) tik šioje stadijoje įgauna įrodymo baudžiamojoje byloje statusą. 2003 metų gegužės 1...
Vardas: Gintautas
Darbo pavadinimas: Specialisto ir eksperto dalyvavimas pirmosios instancijos teisme
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Diplominis
Puslapių skaičius: 71 [?]
Diplominio dalykas: Teisės diplominis
Parsisiųsta: 9 kartus.
Archyvo dydis: 78 kB
Bylos pavadinimas: specialisto_ir_eksperto_dalyvavimas_pirmosios_instancijos_teisme.zip
specialisto_ir_eksperto_dalyvavimas_pirmosios_instancijos_teisme.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: nukentejusiojo, baudžiamojo proceso veiksmai, eksperto apklausa, ekspertize tik pirmosios instancijos, specialistas ir ekspertas procesas, baudžiamojo proceso,s cesqfjae konspektai referatas specialisto ir eksperto dalyvavimas pirmosios instancijos teisme m uwt mifykk gtvnofgusg=afqjcnhfbqeoyhuq aacc axjjdraao sasig = dkphalhecx__ subfaa, specialistas baudžiamąjame procese, ekspertas ir specialistas baudžiamajame procese, specialistas ir ekspertas diplominis, tp search,s ce qfjaf konspektai referatas specialisto ir eksperto dalyvavimas pirmosios instancijos teisme ogdmtoxhovco gsk bg bqusg=afqjcnhfbqeoyhuq aacc axjjdraao sasig =cvxl mhs kgyn nbw _a, ekspertas ir specialistas baudziamajame procese, specialistas ir ekspertas kursinis darbas, specialistas ir ekspertas kursinis, įrodymai, cache fy aopngahej konspektai referatas teise psl_ tėvystės nustatymo aktas, procesiniai eksperto dalyvavimo teisme ypatumai pagal užsienio valstybių įstatymus, specialistų dalyvavimas teisme.

Paieška


bottom