top


Konspektai.com > Teisė > Teisės principai įrodinėjimo procese 2
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Teisės principai įrodinėjimo procese 2. Diplominis

(Teisė. Diplominis, 94 puslapiai, 114kB)
Darbe esantys žodžiai: Rungimosi principas. Lygybės prieš įstatymą principas (lygiateisiškumas). Proceso greitumas. Proporcingumas. Proceso kalba. Proceso teisingumas (sąžiningumas). Legalumas ir tikslingumą. Teisės principai rusijoje 1 skirtumai ir panašumai lietuvos konstitucijoje ir baudžiamajame procese įtvirtintais teisės principais. Išvados ir pasiūlymai. ĮŽANGA Atkūrus Lietuvos Respublikos nepriklausomybę, siekiant atviros, teisingos, darnios pilietinės visuomenės ir teisinės valstybės, buvo pradėta ekonominė, kultūrinė, teisinė ir kitos reformos. Pabrėžtina, kad valstybės išsivystymą lemia efektyvi teisinė sistema, todėl didelis dėmesys yra kreipiamas šios sistemos kūrimui. Viena iš šiuolaikinės teisės ypatybių yra ta, kad jos sistema apima ypatingos rūšies normas - pagrindinius principus. Remiantis pagrindiniais principais, suprantamos ir apibrėžiamos visuotinai pripažintos vertybės bei normos, kuriomis išreiškiamas teisės turinys, pagrindiniai teisės bruožai, be to šios normos pasižymi aukščiausia, imperatyvine juridine galia. Teisės principai tiesiogiai parodo teisės specifiką, tiesiogiai veikia teisinio reguliavimo pobūdį Teisinis reguliavimas apskritai ir teisinis reguliavimas konkrečioje teisės šakoje gali būti labai sudėtingas, jei atskiros teisės šakos arba vienos teisės šakos institutai kels skirtingus reikalavimus visuomeniniams santykiams reglamentuoti ir reguliuoti. Dėl šios priežasties, derinant tarpšakinio teisinio reguliavimo klausimus, paprastai yra aptariami mokslo arba nustatomi įstatymo esminiai pradai, pagrindinės idėjos, arba principai. Savo ruožtu Lietuvos įstatymų leidyboje pagrindiniai principai yra įvardijami įstatymuose. Pagrindiniai principai įrodinėjimo procese yra numatyti Lietuvos Respublikos Konstitucijoje (toliau Konstitucija) bei Lietuvos Respublikos Baudžiamojo Proceso Kocekse (toliau BPK). Įsigaliojus naujam BPK, žymiai pasikeitė įrodinėjimo procese vykstantis nusikalstamų veikų tyrimo ir baudžiamųjų bylų...
Vardas: Salvinija
Darbo pavadinimas: Teisės principai įrodinėjimo procese 2
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Diplominis
Puslapių skaičius: 94 [?]
Diplominio dalykas: Teisės diplominis
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 114 kB
Bylos pavadinimas: teises_principai_irodinejimo_procese_2.zip
teises_principai_irodinejimo_procese_2.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: baudžiamojo proceso normos, baudžiamojo proceso principai, proceso greitumas, įrodinėjimo procesas teisėje, baudžiamojo proceso formos, teises diplominis, baudziamojo proceso teise, teise įrodinėjimo principas, įrodinėjimo principai, teises principu imperatyvinis pobudis, teisinis įrodinėjimas, darbo teise irodinejimo procese, proces, teises diplominiai darbai, teise diplominis, įrodinėjimo teisė, irodinejimo principai, teisės principų imperatyvinis pobūdis, rungimosi principas.

Paieška


bottom