top


Konspektai.com > Psichologija > Psichoanalizė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Psichoanalizė. Konspektas

(Psichologija. Konspektas, 7 puslapiai, 67kB)
Darbe esantys žodžiai: Zigmundas Froidas (1856-1939) yra išsakęs mintį, jog žmonijos Ego istorijos tėkmėje patyrė tris skaudžius smūgius. Pirmąjį sudavė lenkų astronomas M.Kopernikas (1473-1543), įrodęs, jog Žemė nėra Visatos centras. Antrasis skausmingas atradimas priklauso Č.Darvinui (1809-1882), parodžiusiam, kad žmogus nėra jau toks unikalus. Trečiąjį smūgį sudavė pats Z.Froidas, paskelbęs, jog žmogus nėra net savo psichikos šeimininkas. "mąstymo tipas, grindžiantis mitologiją, iki šiol paplitęs vaikų ir neurotikų, svajotojų ir menininkų psichikos struktūroje. Nors šis žinojimas daugelį verčia jaustis nejaukiai, jis yra neišvengiama šiuolaikinės būties dalis". Filosofiniai neįsisąmonintos psichikos tyrinėjimai. apercepcija. sąmonės slenksčio. "Fechneris buvo vienintelis psichologas, iš kurio Froidas perėmė kokias nors konkrečias idėjas" (Jonės E., 1957, p. 268). Psichopatologiniai tyrinėjimai. "Mėmoire sur la dėcouverte du magnetizme animal". magnetinių fluidų,. mesmerizmą. Psichoanalizės tapsmas. "Lytinispotraukis visiškai nesvarbus tokiam žmogui kaip aš". knyga "Sapnų aiškinimas". "Kasdienio gyvenimo psichopatologija". "Visa tavo bėda, . kad tu visiškai nesupranti žmonių". "Totemas ir tabu". "Vienos iliuzijos ateitis". "Civilizacija ir jos trūkumai". "Pažanga akivaizdi viduramžiais jie būtų sudeginę mane, dabar degina tik mano knygas".
Darbo pavadinimas: Psichoanalizė
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 7 [?]
Konspekto dalykas: Psichologijos konspektas
Parsisiųsta: 6 kartus.
Archyvo dydis: 67 kB
Bylos pavadinimas: psichoanalize.zip
psichoanalize.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: butų ūkis, eco, froidas parsisiusti, butu ukis, totemas ir tabu konspektas, psichoanalize ir mano psichologija, referatas zigmundas froidas, zigmundo froido knyga “kasdieninio gyvenimo psichopatologija”, psichoanalize referatas, zigmundas froidas psichoanalize parsisiusti, totemas ir tabu knyga parsisiusti nemokamai, iliuzijos, froidas civilizacija ir jos trukumai, froidas icivilizacija ir jos, froidas psichoanalize rasto darbas, tp search, z froidas totemas ir tabu,s cfcqfjag konspektai referatas psichoanalize tnpxt_ emwh gt ymdwusg=afqjcnh lmhtyfrq pg _lfd vngsig =gtkpp on dcd natcqp uw, referatas totemas ir tabu, z froidas psichoanalize, froidas psichoanalize, psichoanalize ir froidas, psichoanalizė froidas, froido psichoanalizė, froido psichoanalize, froidas knyga psichoanalizė, kasdieninio gyvenimo psichopatologija atsisiusti, froidas psichoanalizė referatas, zigmundas froidas ese, froidas knyga psichoanalize, parsisiusti froido knyga, psichoanalizė konspektas, zigmundo froido knyga parsisiusti.

Paieška


bottom