top


Konspektai.com > Psichologija > Asmenybės samprata
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Asmenybės samprata. Referatas

(Psichologija. Referatas, 10 puslapių, 19kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Asmenybės samprata. Psichoanalizės teorija. Mokymosi teorija. Augimo teorija. Kitos asmenybės sampratos teorijos. Faktoriai. Lauko teorija. Motyvacijos teorija. Savisuderinamumo teorija. Logika ir kūryba. Intuicija ir įpročiai. Vertybių sistema. Menas valdyti žmones visuomet yra gyvybiškai svarbus vadovams bet kurioje veiklos srityje. Praeityje, kai buvo darbo jėgos perteklius ir mažas nusiskundimų skaičius, vadovas galėdavo “laikyti po padu” daugiau darbininkų ir atleisti nepatikusius. Šiais laikais prityrę specialistai tapo retenybė. Be to, labai padaugėjo skundų bei reikalavimų, kuriems tenkinti firmos išleidžia daugiau pinigų, nei kitiems veiklos objektams. Dėl visų šių faktorių valdymo menas yra vienas pagrindinių momentų vertinant firmos konkurentabilumą ir vadovybės darbo efektyvumą.
Darbo pavadinimas: Asmenybės samprata
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Referato dalykas: Psichologijos referatas
Parsisiųsta: 16 kartų.
Archyvo dydis: 19 kB
Bylos pavadinimas: asmenybes samprata.zip
asmenybes samprata.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: psichoanalizė, aktoriai, referatai apie asmenybe, asmenybes teorija, asmenybės psichologija referatai, motyvacijos teorijos, mokymo teorijos, referatai asmenybės samprata,s ccuqfjaa konspektai referatas asmenybes samprata zcint_mzhewm qxksznxdausg=afqjcnf up ho mm zgz ia fp nw, asmenybės psichologija ir valdymas, mokymosi teorijos, referatai asmenybes psichologija, asmenybės psichologijos referatas, asmenybes samprata psichologija apie asmenybe, tp search, asmenybės samprata psichologijoje, referatas asmenybes, referatas asmenybė, kurybos ir menininko asmenybes psichologija, asmenybės psichologijos darbai, asmenybes psichologijos samprata, asmenybes psichologija referatas, tp, asmenybes samprata psichologijoje, asmenybės teorija, asmenybes referatas, asmenybės referatas, psichologijos asmenybes samprata, asmenybes smprata, asmenybes samprata ir teorija, asmenybė referatas, menas valdyti zmones referatas, kiekybiniai sprendimų metodai teorija.

Paieška


bottom