top


Konspektai.com > Vadyba > Pokyčių valdymas besimokančioje organizacijoje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Pokyčių valdymas besimokančioje organizacijoje. Referatas

(Vadyba. Referatas, 26 puslapiai, 31kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Darbo objektas. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Pokyčių organizacijoje koncepcija. Pokyčių samprata. Priežastys, įtakojančios organizacijos pokyčius. Pokyčių valdymo modeliai, teorijos ir metodai. Pokyčių valdymą besimokančioje organizacijoje. Besimokančios organizacijos samprata. Besimokančios organizacijos parametrai. Jų įtaka pokyčių valdymui. Išvados. Šiandieninė visuomenę daug kas apibūdina kaip žinių ir rinkos visuomene. Žinios tampa svarbiausia žmogaus veiklos priemonė. Žengiant žmonijai į naują kokybinį lygį, kai viskas keičiasi ne dienom, o valandom, svarbu laiku prisitaikyti prie kintančios aplinkos. Tad šiandieninėje dinamiškoje visuomenėje organizacijų svarbiausias uždavinys išlikti. Kaip teigia D. Bukantaitė, rinkos globalizacijos ir informacinių bei komunikacinių technologijos amžiuje organizacijos išliks tik tada, kai mokysis neatsilikti nuo pokyčių ir pačios juos įtakos. Pasikeitimai vyksta ne tik politikoje, ekonomikoje, technologijose, bet ir organizacijų viduje. Organizacijos išorėje vykstantys pokyčiai įtakoje ir vidinius organizacijos pokyčius nuolatinį tobulėjimą. Organizacija privalo tapti besimokančia, nes nuolatinis mokymasis tampa esminiu išlikimo veiksniu ir prisitaikymo prie kintančios aplinkos garantu. Todėl organizacijos tapimas besimokančia yra viena iš sąlygų atliepti besikeičiančios visuomenės poreikius. Pasak D. Bukantaitės, besimokanti organizacija yra lankstesnė, greičiau reaguoja į pokyčius, kas įtakoja jos konkurencingumą. Kaip teigia P. Zakarevičius, ankstesniais laikais, kai pasikeitimai buvo lėti, jų įtaka organizacijos veiklos valdymui ir rezultatams nebuvo labai svarbi. Pastaruoju metu pasikeitimai tapo labai dinamiški, daugelis veiklos parametrų keičiasi intensyviai ir iš esmės, todėl pokyčių numatymas, jų galimų neigiamų pasekmių eliminavimas ir teigiamų privalumų panaudojimas užima svarbią vietą organizacijos vadybos koncepcijoje. Norint tobulėti, plėtotis reikia reaguoti į aplinkos...
Vardas: Vakaris
Darbo pavadinimas: Pokyčių valdymas besimokančioje organizacijoje
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 26 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 38 kartus.
Archyvo dydis: 31 kB
Bylos pavadinimas: pokyciu_valdymas_besimokancioje_organizacijoje.zip
pokyciu_valdymas_besimokancioje_organizacijoje.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

9
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: aplinkos veiksniu itaka, pokyciu valdymo modeliai, pokyčių organizacijoje, organizacija vadybos objektas, organizacija valdymo objektas, pokyčių samprata organizacijoje, globalizacijos samprata, pokyciu valdymo,s chcqfjag konspektai referatas pokyciu valdymas besimokancioje organizacijoje hlk kcoc gskjchmcqusg=afqjcneq cnk bg vvufy lrnmny_asig = ig touc jnlfi pw_w, pokyčių teorijos, pokyčiai vyksta organizacijos išorėje,s cgkqfjajoao konspektai referatas pokyciu valdymas besimokancioje organizacijoje liz t_oknmvdswbszksjbausg=afqjcneq cnk bg vvufy lrnmny_a, pokyčiai ir ju valdymas referatas, organizacinių pokyčių samprata, pokyčių valdymo modeliai, pokyčių samprata, pokyciu valdymas organizacijoje, pokyčių valdymas besimokančioje organizacijoje, tp search, besimokanti visuomenė, pokyčiai organizacijoje referatas, pokyciai organizacijoje, organizacijos pokyčių valdymas, organizacijos pokyčiai.

Paieška


bottom