top


Konspektai.com > Vadyba > Gamyba ir jos veiksniai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Gamyba ir jos veiksniai. Referatas

(Vadyba. Referatas, 20 puslapių, 24kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Gamyba ir jos veiksniai. Gamybos funkcija. Žemė. Darbas. Kapitalas. Išvados. Literatūra. Įvadas. Ūkiškų gėrybių tarpe ypatingą vietą užima vadinamos elementarinės gamybos priemonės, arba gamybos veiksniai: žemė, darbas ir kapitalas. Kiekvienoje gamyboje šie trys veiksniai veikia bendrai. Jų kiekiniai santykiai gamyboje gali būti įvairūs. Atskirais atvejais gali atsitikti, kad vieno kurio iš šių trijų veiksnių dalyvavimas gamybos procese gali būti nereikalingas. Tačiau bendro gamybos proceso atžvilgiu, be visų trijų gamybos veiksnių dalyvavimo, gamyba būtų nebeįmanoma. Gamyba ir jos veiksniai. Gamyba yra pagrindinė firmos veiklos sritis. Bendriausia prasme gamyba yra veikla, kurios tikslas gėrybių, t.y., produktų ir paslaugų kūrimas. Gamyba - procesas, kuriame gamybos ištekliai naudojami produktų ir paslaugų gamybai. Gamybos ištekliai ištekliai, kuriuos firma panaudoja kaip sąnaudas prekei pagaminti. Taip, naudojami gamybos ištekliai vadinami gamybos veiksniais. Yra trys gamybos veiksnių grupės: žemė, darbas ir kapitalas. Žemė natūralus gamybos veiksnys, kuris yra gamtos duotas ir pats savaime nėra žmogaus veiklos rezultatas. Darbas žmogaus fiziniai ar protiniai sugebėjimai panaudoti prekių ir paslaugų gamyboje. Kapitalas pastatai, įrenginiai ir kitos anksčiau pagamintos prekės, vartojamos kitų prekių gamyboje. Gamintojas kaip ir vartotojas turi pasirinkimo galimybę. Jis renkasi gamybos metodą, t.y. Firma sprendžia, kokį gamybos veiksnių derinį ir kokius gamybos veiksnių kiekius ji naudos. Firmos užduotis yra pasirinkti geriausią gamybos veiksnių derinį ir gamybos produkcijos kiekį, organizuoti gamybos procesą siekiant maksimalaus pelno. Gamybos proceso organizavimas yra labai svarbus ekonomikoje, neretai apibūdinamas kaip savarankiškas gamybos veiksnys. Pasirinkimo galimybė priklauso nuo to, kiek laiko turi firma, kad sureaguotu į rinkos pokyčius. Firmos veikloje išskiriami trumpasis ir ilgasis...
Vardas: Traidenis
Darbo pavadinimas: Gamyba ir jos veiksniai
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 20 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 14 kartų.
Archyvo dydis: 24 kB
Bylos pavadinimas: gamyba_ir_jos_veiksniai.zip
gamyba_ir_jos_veiksniai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: butu ukis, kūrimas veiklos organizavimas, gamyba ir jos veiksniai gamybos funkcija, gamybos organizavimas, amfetamino gamyba referatas, zmogaus gamybos veiksniai, referatas gamyba, alaus gamybos, gamybos procesas,s cggqfjab konspektai referatas gamyba ir jos veiksniai emgmt i ejhmtqaztrtcbausg=afqjcnfugipfunybx aznmbpl fir wgsig =mgjyn bzslwhd e fnqhaq, emė gamybos veiksnys, tps, ceqqfjae konspektai referatas gamyba ir jos veiksniai hjrzt hemizvsga ym afqjcnfugipfunybx aznmbpl fir wg,s cfkqfjag konspektai referatas gamyba ir jos veiksniai calnt jnhkpt qts slcqusg=afqjcnfugipfunybx aznmbpl fir wgsig =zpz_cftjiyjsob jzmwupq, referatas apie traidenio imone, gamyba jos veiksniai, kokie gamybos veiksniai, rasto darbas gamyba ir pelnas kosmetikoje, tp search, darbas kaip gamybos veiksnys, gamyba ir jos veiksniai.

Paieška


bottom