top


Konspektai.com > Vadyba > Verslo funkcijos ir verslininkystė Lietuvoje šiandien
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Verslo funkcijos ir verslininkystė Lietuvoje šiandien. Referatas

(Vadyba. Referatas, 16 puslapių, 245kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Verslo ir verslininkystės samprata. Verslo funkcijos. Verslininkystės raida lietuvoje. Verslininkystė dabartinėje lietuvoje. Išvados ir siūlymai. Literatūros šaltiniai. Priedai. Vilniaus kolegijos. Bankrutavusios įmonės priedas. Problema. Tikslas. Uždaviniai. Objektas. Tyrimo metodai. Hipotezė. Konkurencija. Verslo fukcijos. Įmonių bankrotai priedas. Bankroto procedūrų skaičius priedas. Bankrotų iniciatoriai priedas. Aktualumas. Verslas – tai rizikinga ir atsakinga ekonominė veikla, realizuojama prekiniais mainais, siekiant tenkinti rinkos dalyvių interesus, vadovaujantis abipusės naudos siekimu. Verslininkystė yra glaudžiai susijusi su naujomis idėjomis, jų įgyvendinimu ir plėtojimu. Pagrindinis verslininkystės tikslas yra kelti ekonomikos lygi šalyje (tai yra gaminti prekes, jas realizuoti, konkuruoti, tenkinti vartotojų poreikius ir kt.). Lietuvoje verslininkystė nėra taip išsivysčiusi, kaip kaikuriose kitose užsienio valstybėse, todėl mūsų šalyje didelę dalį verslininkystės užima užsienio verslininkų įmonės.
Darbo pavadinimas: Verslo funkcijos ir verslininkystė Lietuvoje šiandien
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 16 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 245 kB
Bylos pavadinimas: verslo_funkcijos_ir_verslininkyste_lietuvoje_siandien.zip
verslo_funkcijos_ir_verslininkyste_lietuvoje_siandien.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: verslininkyste siandien, verslo raida, įmonių bankrotai, ekonomikos verslo esė, valstybes imones, ekonomikos esė, verslo funkcijos referatas, tp search,s cgsqfjaj konspektai referatas verslo funkcijos ir verslininkyste lietuvoje siandien qxhxt kmig gspjdwusg=afqjcng eg tmvn_prmmpiudr _ i_mfgsig =rpq zyaxmdtiezhvtxjloq,s ccuqfjaaoao konspektai referatas verslo funkcijos ir verslininkyste lietuvoje siandien cx wt ydirvtabkju gbgusg=afqjcng eg tmvn_prmmpiudr _ i_mfgsig = mqus waaqgwba trj uog, verslininkystė lietuvoje, verslininkystes tikslas, verslininkystė lietuvoja, verslo funkcijos lietuvoje, verslo funkcijos ir verslininkystė, bankroto raida, verslininkystes pagrindu ese, verslininkystes pagrindu konspektas, imoniu puslapiu raida lietuvoje, vadybos raida siandien, verslas dabartineje lietuvoje, referatas verslo, verslininkystes raida lietuvoje ekonomikos referatas.

Paieška


bottom