top


Konspektai.com > Vadyba > UAB „Sadriga” internetinės parduotuvės LEDuva produktų linijos galimybių studija
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

UAB „Sadriga” internetinės parduotuvės LEDuva produktų linijos galimybių studija. Namų darbas

(Vadyba. Namų darbas, 20 puslapių, 252kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Apie įmonę ir led technologiją. Rinkos analizė. Šaka kurioje bus dirbama. Rinkos šakos dydis. Inovacijų ir technologijų vaidmuo rinkos šakoje. Rinkos šakos prognozės. Ekonominiai veiksniai darantys įtaką rinkos šakai. Teisinė bazė daranti įtaką rinkos šakai. Veiksniai darantys įtaką šakos augimui. Įėjimo į rinka barjerai. Rinkos segmentavimas ir tikslinių rinkų pasirinkimas. Rinkos segmentavimas. Rinkos dalis tenkanti atskiriems segmentams dabar ir ateityje. Veiksniai turintys įtakos atskirų rinkos segmentų augimui. Rinkos pozicionavimas. Tikslinės klientų grupės. Pirmieji klientai. Šiuo metu egzistuojanti paklausa. Veiksniai lemiantys pirkėjų pasirinkimą pirkti įmonės prekes. Konkurencija rinkos šakoje. Pagrindiniai konkurentai. Konkurencinė strategija kuria vadovaujamasi. Išskirtinumas iš konkurentų. Esminės problemos žengiant į rinką ir kaip jas galima įveikti. Naujovės kurių galima tikėtis iš konkurentų. Pagrindinių konkurentų pranašumai ir trūkumai. Marketingo tikslai ir strategija. Prekės ir asortimento politika. Kainų politika. Pardavimo ir pardavimo skatinimo politika. Marketingo veiklos kaštai. Vartotojų elgsenos tyrimas. Išvados ir pasiūlymai. Šaltiniai. Atėjus ekonominei krizei žmonės tapo priversti geriau skaičiuoti savo išlaidas, bet taip pat atsivėrė naujos galimybės įmonėms siūlančioms produktus taupančius žmonių pinigus. UAB „Sadriga“ tai ir padarė pasiūliusi ekonomiška LED technologija paremtas lemputes Lietuvos vartotojams.
Vardas: produktų linijos galimybių studija
Darbo pavadinimas: UAB „Sadriga” internetinės parduotuvės LEDuva produktų linijos galimybių studija
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Namų darbas
Puslapių skaičius: 20 [?]
Namų darbo dalykas: Vadybos namų darbas
Parsisiųsta: 9 kartus.
Archyvo dydis: 252 kB
Bylos pavadinimas: leduva_marketingas.zip
leduva_marketingas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: imones veiklos problemos, technologijų įtaka, imones rinkos tyrimas, rinkos tyrimas, pardavimo strategija, imone krize tai, rinkos ekonominiai veiksniai, konkurentu kainu analize, asortimento politika marketingo tyrimas, iejimo rinka strategija, technologiju naujoves, tiksline, inovaciju strategija, internetines parduotuves analize,s cgyqfjae konspektai referatas uab sadriga internetines parduotuves leduva produktu linijos galimybiu studija skapt_e eouq gt yhacqusg=afqjcngibxtgxzarlr zn quj gorsspjgsig =s owb zsezojwitmy_ ycg, elektroninės parduotuvės konkurencinė analizė, inovacijų,s ccwqfjab konspektai referatas uab sadriga internetines parduotuves leduva produktu linijos galimybiu studija lekat mtliljswbiopcodgusg=afqjcngibxtgxzarlr zn quj gorsspjgsig =nryfl wl_pcedk lwbpa, imones produktu vartotoju elgsenos tyrimas, asortimento analize, internetines parduotuves iejimo i rinka strategijos, asortimento politika lemiantys veiksniai.

Paieška


bottom