top


Konspektai.com > Kita > Negyvybės draudimo rinka Lietuvoje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Negyvybės draudimo rinka Lietuvoje. Kursinis

(Kita. Kursinis, 36 puslapiai, 224kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Draudimo istorija. Draudimo esmė ir vaidmuo finansų sistemoje. Ne gyvybės draudimo klasifikavimas pagal draudimo objektą. Draudimo rūšys. Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų. Privalomas vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas. Savanoriškas transporto priemonių draudimas. Turto draudimas. Perdraudimas. Kompanija „Lietuvos draudimas. Svarbiausi faktai apie „Lietuvos draudimą“. Finansiniai rezultatai. Partneriai. Paslaugos. Horizontalioji analizė. Horizontalioji „Lietuvos draudimo“ balanso analizė. Horizontalioji „Lietuvos draudimo“ pelno (nuostolių) ataskaitos analizė. Vertikalioji analizė. Vertikalioji „Lietuvos draudimo“ balanso analizė. Vertikalioji „Lietuvos draudimo“ pelno (nuostolių) ataskaitos analizė. Išvados. Naudota literatūra. Priedai. Draudimo pagalba siekiama iš anksto apsisaugoti nuo galimų neigiamų padarinių, kurie atsiranda dėl draudiminio įvykio. Draudimą galima laikyti vienu iš prievolių įvykdymo užtikrinimo būdų, ypač kai kalbama apie tokias draudimo rūšis, kaip kreditų draudimas bei civilinės atsakomybės draudimas. Ne gyvybės draudimu vadinama dėl draudiminio įvykio ir įstatymo ar sutarties pagrindu atsiradusi finansinė ūkinė veikla, ginanti ūkio subjektų ir piliečių turtinius interesus. Šių interesų gynimas pagrįstas piniginiais fondais, sudarytais iš tų ūkio subjektų ir piliečių (draudėjų) sumokėtų draudimo įmokų. Temos aktualumas. Žmonės gyvena tam tikromis socialinėmis, ekonominėmis sąlygomis, kurių aplinkoje svarbią vietą užima jų turtas, pajamos, sveikatos būklė. Kartu žmones lydi ir baimė visa tai prarasti. Siekdami apsaugoti save ir savo turtą, ūkio subjektai ar asmenys šią riziką perduoda draudimo įmonėms. Darbo objektas – ne gyvybės draudimo rinka Lietuvoje.
Vardas: vitalija
Darbo pavadinimas: Negyvybės draudimo rinka Lietuvoje
Kategorija: Kita
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 36 [?]
Kursinio dalykas: Kitos kursinis
Parsisiųsta: 19 kartų.
Archyvo dydis: 224 kB
Bylos pavadinimas: negyvybes_draudimo_rinka_lietuvoje.zip
negyvybes_draudimo_rinka_lietuvoje.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: sveikatos draudimas, pelno nuostoliu, draudimas lietuvoje, vertikalioji horizontalioji analize, lietuvos draudimo analize, draudimas nuo nelaimingu atsitikimu, temos aktualumas draudimo rinka, negyvybes draudimo klasifikavimas, draudimo finansine esme, negyvybės draudimo rinka lietuvoje, transporto priemonių, balanso ataskaitos analize, finansu analize, gyvybės draudimas, gyvybės draudimo rinka, finansų esme, draudimo analize, civilines atsakomybes rusys, civilinės atsakomybės draudimas, turto draudimas, horizontalioji vertikalioji analize, nelaimingu atsitikimu draudimas, negyvybes rinka referatas, negyvybes draudimo rinka.

Paieška


bottom