top


Konspektai.com > Geografija > Žmonių populiacijos augimo keliamos globalinės problemos
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Žmonių populiacijos augimo keliamos globalinės problemos. Referatas

(Geografija. Referatas, 16 puslapių, 24kB)
Darbe esantys žodžiai: Žmonių populiacijos augimo keliamos globalinės problemos. Demografinis sprogimas. Konfliktų sritys žemėje. Per daug vaikų – per daug pencininkų. Nevienodos gyvenimo galimybės. Miestų augimas. „Trečiojo pasaulio“ megapoliai – gyvenimo schaosas. Didmestis ir aplinka? Didmiestis yra aplinka. Maisto medžiagų poreikis ir jo patenkinimas. Miškų nykimas. Dykumėjimas. Globalinis atšilimas. Užteršti vandenynai – užteršti paplūdimiai. Vandens balansas žemėje. Siera ir rūgštėjimas. Nors pasaulį bet kuriuo metu supa daugiau problemų, negu tos, kuriose jis dalyvauja ir kurios atrodo neišsprendžiamos, ekologiniu požiūriu jos vienu ar kitu būdu siejasi su išteklių naudojimu. Būdai, kuriais žmonija naudoja orą, vandenį, dirvą ir kitus organizmus, šiuo metu per dažnai yra neapgalvoti. Todėl ištekliai yra pereikvojami, neišnaudojami ir švaistomi. Netinkamo išteklių naudojimo nepalankios pasekmės aiškiai matomos, kai kalbama apie žmonių populiacijos augimą ir aplinkos teršimą.
Darbo pavadinimas: Žmonių populiacijos augimo keliamos globalinės problemos
Kategorija: Geografija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 16 [?]
Referato dalykas: Geografijos referatas
Parsisiųsta: 22 kartus.
Archyvo dydis: 24 kB
Bylos pavadinimas: zmoniu_populiacijos_augimo_keliamos_globalines_problemos.zip
zmoniu_populiacijos_augimo_keliamos_globalines_problemos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

7
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: pasaulio globalinės problemos, socialines problemos didejant zmoniu populiacijai, visi žodžei susyje su didmesčiu, zmoniu populiacijos augimas, zmoniu populiacijos didejimas socialines, kokios socialines problemos kyla didejant zmoniu populiacijai, globalinė geografija tai, populiacijos augimo problemos, kokios problemos kyla didėjant žmonių populiacijai, žmonių augimas, zmonijos populiacijos augimo, zmonijos problema, globalinės problemos gyventojų skaičių didėjimas, globalinis atsilimas, globalinės problemos misku nykimas, globaline problemos, pasaulio globaline problema, globaline problema pasaulo vandenynai, globalines problemos pasaulyje vikipedija, demografinis sprogimas zmonijos, Globalines problemos, problemos kylant populiacijai, kylancios problemos zmoniu populiacijai socialines, kokios problemos kyla zmoniu populiacijai didejant, globalines pasaulio problemos, globalines problemos vikipedija.

Paieška


bottom