top


Konspektai.com > Vadyba > Verslo planas - Langų sandarinimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Verslo planas - Langų sandarinimas. Diplominis

(Vadyba. Diplominis, 48 puslapiai, 115kB)
Darbe esantys žodžiai: Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Verslo idėjos aprašymas. Verslo tikslai, galimybės ir orientyrai. Paslaugos aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Pateikimo srtategija. Reklama ir rėmimas. Paslaugos teikimas. Technologinio proceso aprašymVietos analizė. Patalpos ir įrengimai. Transportas. Tiekėjai. Personalo parinkimas. Reikalavimai. Pareigos. Teisės. Atsakomybė. Teikiamos papildomos paslaugos. Gamybos savikaina. Vadyba. Organizacinė firmos struktūra, valdymo modelis ir stilius. Rizikos veiksniai. Galimos problemos ir kliūtys. Alternatyvi veikla. Finansai. Kapitaliniai įdėjimai ir jų panaudojimas. Finansinių prognozių prielaidos. Lūžio taško įvertinimas. Mūsų firmos teikiamos langų sandarinimo paslaugos, o taip pat įvairūs remonto ir apdailos darbai(plytelių ir metlako klijavimas, pakabinamų lubų montavimas, žaliuzių kabinimas, parketo klijavimas, kalimas dailylentėmis) yra perspektyvi veikla, kadangi net 88 gyventojų mano, kad tai labai svarbios ir reikalingos paslaugos, kadangi visi nori turėti šiltus, tvarkingai ir kokybiškai suremontuotus butus. Paslaugas teikti nuspręsta ištyrus rinką, išanalizavus vartotojų savybes, nustačius potencialią rinką, paskaičiavus prognozuojamą savikainą ir prognozuojamą pelną. Įvertinus galimus rizikos faktorius.
Vardas: Živilė
Darbo pavadinimas: Verslo planas - Langų sandarinimas
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Diplominis
Puslapių skaičius: 48 [?]
Diplominio dalykas: Vadybos diplominis
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 115 kB
Bylos pavadinimas: verslo_planas_langu_sandarinimas.zip
verslo_planas_langu_sandarinimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: analize vadyba, langu montavimas, idejos verslo, verslo srities aprašymas, gamybos proceso analize, langų sandarinimo verslo planas, verslo planas diplominis, verslo teises, verslo aprašymas, verslo planas langu sandarinimas, technologinio proceso struktūra, paslaugos teikimas, gamybos planas, verslo planas langu sandarinimo paslaugos, luzio tasko analize, verslo idejos aprašymas, diplominis verslo planas.

Paieška


bottom