top


Konspektai.com > Statyba > Gamybinės technologinės praktikos ataskaita
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Gamybinės technologinės praktikos ataskaita. Tyrimas

(Statyba. Tyrimas, 12 puslapių, 504kB)
Darbe esantys žodžiai: Įmonės veiklos aprašymas. Peri sistemos klojiniai. G/b konstrukcijų armavimas ir betonavimas. Žmogaus ir darbų sauga statybos objekte. Išvados ir pasiūlymai. Informacinių šąltinių sąrašas. UAB „Vilmesta” savo veiklą Lietuvoje pradėjo 1995 m. nuo prekybos statybinėmis medžiagomis, cementu, metalais, vėliau sėkmingai išplėtė verslą už Lietuvos sienos ribų: daug importavo iš Ukrainos, Kazachstano, Rusijos, Lenkijos, Suomijos. 1997 m. UAB „Vilmesta” tapo viena iš didžiausių importuotojų, tiekiančių cementą į Lietuvos rinką. Turėdama daug patirties statybinių medžiagų rinkoje, bendrovė iškėlė naujus tikslus: tapti profesionaliai ir pelningai dirbančia statybos bendrove. 1999 metais UAB „Vilmesta” gavo statybinės veiklos atestatą ir pradėjo statyti individualius namus. „Vilmestos” veikla įgavo pagreitį: 2000-2004 metais pastatyta ir parduota apie 650 butų įvairiuose Vilniaus miesto rajonuose. Jau projektavimo metu yra analizuojami ir įvertinami būsimųjų gyventojų poreikiai, todėl bendrovės statomi namai išsiskiria gerai parengta vieta, gražia ir modernia išore, patogiu vidaus išplanavimu. Įmonės veikla: Pilnas nekilnojamojo turto projektų vystymo paketas: •sklypo įsigijimas; •naujai statomo objekto projektavimas; •statybų organizavimas, statyba ir pridavimas; •pardavimo bei nuomos paslaugos jau pastačius ir įregistravus statinį; •nekilnojamojo turto projektų valdymas. Pagrindiniai projektai: •Daugiabučių namų statyba ir pardavimas; •Komercinių patalpų statyba, pardavimas, nuoma ir administravimas; Kotedžų bei individualių namų statyba ir pardavimas
Vardas: Jaroslav
Darbo pavadinimas: Gamybinės technologinės praktikos ataskaita
Kategorija: Statyba
Darbo tipas: Tyrimas
Puslapių skaičius: 12 [?]
Tyrimo dalykas: Statybos tyrimas
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 504 kB
Bylos pavadinimas: gamybines_technologines_praktikos_ataskaita.zip
gamybines_technologines_praktikos_ataskaita.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: ukrain, statybos valdymas, moderni įmonė, imones administravimas, metalai, įmones projektavimas, imones projektavimas, vilniaus, įmonės veiklos aprašymas, statybos gamybines praktikos ataskaita, statybos gamybines praktikos ataskaita, imones aprašymas, projektavimas, gamybines praktikos ataskaita statybos, statybos gamybines praktikos atasakita, technologinė, zmogaus sauga statyba, konstrukcijų, betonavimas, gamybine ataskaita, imones veiklos organizavimas, uab įmones aprašymas, zmogaus sauga, projektu rasymas, technologines praktikos ataskaita, statybos darbu organizavimas, praktikos ataskaita statybos imoneje, tp search, statybos imones veiklos aprasymas, gamybines praktikos ataskaita.

Paieška


bottom