top


Konspektai.com > Informatika > Informatikos pagrindinių programų pristatymas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Informatikos pagrindinių programų pristatymas. Namų darbas

(Informatika. Namų darbas, 12 puslapių, 398kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. MS Word priemonės. Lentelių kūrimas ir redagavimas MS Word priemonėmis. Grafinės informacijos apdorojimas ms word priemonėmis. Duomenų įvedimas ir redagavimas skaičiuoklėje ms excel. MS Excel formulės ir funkcijos. Pranešimo iliustracijų (pateikties) ruošimas powerpoint priemonėmis. Išvados. Šiuo metu kuriame informacinę visuomenę – atvirą, išsilavinusią, nuolat besimokančią ir savo veiklą grindžiančią žinojimu. XX amžiaus pabaiga pažymėta „informacinės visuomenės“ kūrimo nerimu. Kiekvieną dieną per radiją, televiziją, spaudą, paskaitas, seminarus kartojami šie žodžiai. Nė viena konferencija neįstengia jų išvengti. Kartodami šiuos žodžius tarytum ritualą, siekiame (greičiausiai nesąmoningai) iškviesti magiškąsias, vidines žmogaus galias, kad trokštami, visuomenės pažangą skatinantys dalykai išsipildytų. Todėl teikiami metodiniai patarimai ir praktinės užduotys paskaitų metu turi apimti pagrindines bendrosios informatikos temas: naudojimasis kompiuteriu ir bylų tvarkymą, tekstų tvarkymą, skaičiuoklės, pateikčių rengimą, informacijos paieška ir komunikacijas Internete.
Vardas: ema
Darbo pavadinimas: Informatikos pagrindinių programų pristatymas
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Namų darbas
Puslapių skaičius: 12 [?]
Namų darbo dalykas: Informatikos namų darbas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 398 kB
Bylos pavadinimas: namu_darbas.zip
namu_darbas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: ms excel informatikos darbas, darbai susije su informatika, informatikos darbai su powerpoint, darbas susijes su informatika, excel, informatikos powerpoint darbai, informatikos darbas su powerpoint, word, informatika powerpoint, powerpoint pristatymai apie informatika, pristatymas powerpoint informatika, powerpoint.

Paieška


bottom