top


Konspektai.com > Teisė > Civilinė teisė sandoriai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Civilinė teisė sandoriai. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 3 puslapiai, 10kB)
Darbe esantys žodžiai: Sandorių sąvoka ir rūšys civilinėje teisėje. Atlygintini ir neatlygintini sandoriai. Konsensualiniai ir realiniai sandoriai. Kauzaliniai ir abstraktūs sandoriai. Fiduciariniai sandoriai. Fiduciariniu (pasitikėjimo) vadiname sandorį, kurio dalyvių vidiniai ir išoriniai santykiai turi sutapti. Vienašaliai sandoriai. Dvišaliai ir daugiašaliai sandoriai. Sąlyginiai sandoriai. Įprastiniai ir sąlyginiai sandoriai. Sandorio formos laikymasis. Sandorių forma. Paprasta rašytine forma turi būti sudaromi.
Darbo pavadinimas: Civilinė teisė sandoriai
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 3 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 10 kartų.
Archyvo dydis: 10 kB
Bylos pavadinimas: civiline_teise_sandoriai.zip
civiline_teise_sandoriai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: amp ceuqfjae konspektai referatas civiline teise sandoriai vgt ofka q qt lrc dgusg=afqjcnhjie_tjp ctc q rvj jgxl wsig =tsi_ietiohrrck pdr_kfa, koncensualinis, tp search, sandoriai konspektai, konsensualinis sandoris pavyzdys, realiniai konsensualiniai sandoriai, sandoriai realiniai ir konsensualiniai, kursinis realiniai ir konsensualiniai sandoriai, realiniai ir konsensualiniai sandoriai, civilinė teisė sandoriai, sąlyginiai sandoriai, sandoriai civiline teise, sandoriai civilinė teisė, realiniai sandoriai civilineje teisėje, sandoriu forma, konsensualinis turizmo apibrėžimas, realiniai sandoriai civilinėje teisėje, sandoriai konspektas, sandorių forma, sandoriai forma, civilinė teisė sandoriai, civilinė teisė, realiniai sandoriai, fiduciariniai sandoriai, civiline teise sandoriai, sandoriai konspektai.

Paieška


bottom