top


Konspektai.com > Informatika > Informacinės laikmenos
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Informacinės laikmenos. Referatas

(Informatika. Referatas, 20 puslapių, 332kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. 1 eletroninės informacijos laikmenos. Pastovioji atmintis - rom (read only memory). Operatyvioji atmintis – ram(random access memory). Operatyvinė statinė atmintis. Operatyvinė regeneruojama (dinaminė) atmintis. Spartinančioji atmintis – cache. Spartinančiosios atminties architektūra. Įrašymo metodai. Spartinančiosios atminties komponentės. Spartinančiosios atminties struktūra. 2 flash atmintinės. Istorija. Pirmasis komercinis produktas. Antroji karta. Kas yra usb „flash“ atmintinė? Flash atmintinės sandara. 3 kompaktiniai diskai (cd). Istorija. Optinė informacijos saugojimo technologija ir diskų struktūros. Cd-rom technologija. Kaupiklių duomenų perdavimo sparta. Klaidų detekcija ir korekcija. 4 dvd įtaisai. Dvd veikimas. Dvd diskų informacijos kodavimas. Dvd įtaisų struktūra. Disko sukimo ir skaitymo mechanizmas. Skaitmeninis audio/video dekoderis. Mikrokontroleris. Dvd optika. Personalinių kompiuterių dvd įrenginiai. 5 technologijos leidžiančios praplėsti elektroninės informacijos laikmenų galimybes. Išvados. Naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas. Gyvename naujame, greitai besikeičiančiame pasaulyje, kuris kiekvieną dieną mums pateikia po naują išbandybą bei naujovę kuri darbo atlikimą mums daug palengvina. Visuomenė, ypač išsivysčiusiose šalyse pamažu formuojasi į informacinę visuomenę, tokį pokytį lemia vis sparčiau besivystanti kompiuterinė technika, gerėjantys komunikacijos keliai, kas ir lemia žmones perduoti ir apdoroti milžiniškus kiekius informacijos. Visus tuos duomenis juk reikia kažkur saugoti, dėl šios priežasties į pagalbą ir yra pasitelkiami išradimai kurie ir saugo tą informaciją ir reikalus prireikus ji visada bus prieinama. Senovėje informacijai saugoti bei perduoti buvo naudojami akmenys, molinės lentelės, papirusas- ant jų specialių įrankių pagalba buvo iškalami, įspausdinami arba užrašomi žodžiai, piešiniai kurie ir saugodavo informaciją netik kitiems žmonėms bet net ir ateinančioms kartoms. Vėliau informacijei saugoti, užrašyti buvo imta naudoti popierių kuris netgi naudojamas iki šių laikų ir nemanau jog jo žadama atsisakyti. Tačiau laikai labai greitai keičiasi ir jau gana seniai, kartu su pirmūjų elektroninių skaičiavimo mašinų atsiradimu, buvo sukurtos ir elektroninės informacijos laikmenos.
Vardas: Mindaugas
Darbo pavadinimas: Informacinės laikmenos
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 20 [?]
Referato dalykas: Informatikos referatas
Parsisiųsta: 11 kartų.
Archyvo dydis: 332 kB
Bylos pavadinimas: informacines_laikmenos.zip
informacines_laikmenos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: operatyvine, audi istorija, flash atmintis, mindaugas, access, kompiuteriu architektura, informacijos komunikacijos technologijos, elektronines informacijos laikmenos, referatas operatyvioji atmintis, muzikos laikmenos referatai, technologijos leidžiančios praplėsti elektroninės informacijos kaupiklių galimybės, technologijos leidžiančios praplėsti elektroninės informacijos galimybės, kompiuteriu sandara, referatas informacijos laikmenos, flash atmintinės referatas, informacinės laikmenos referatas, informacijos laikmenos referatai, informacijos kodavimas, informacijos laikmenos referatas, operatyvioji atmintis,s cdmqfjac konspektai referatas informacines laikmenos vozit_qma gk gsao ztbwusg=afqjcngldxvzf ng oz qep z yjkfwekasig =fvrnne ktsmc hey mmwg.

Paieška


bottom