top


Konspektai.com > Teisė > Darbo teisė 7
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Darbo teisė 7. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 28 puslapiai, 72kB)
Darbe esantys žodžiai: Darbo teisės normos reguliuoja visuomeninius santykius, atsirandančius dirbant arba glaudžiai susijusius su darbu. Darbas - socialinė ekonominė sąvoka, apibūdinama kaip tam tikru laikotarpiu reikalinga, tinkama ir tikslinga žmogaus veikla: tai ne tik fiziologinių. biologinių žmogaus gebėjimų panaudojimas, tai ir intelektinė veikla. Jei teisė reguliuoja santykius tarp žmonių, o ne su juos supančia aplinka, tai DT reguliuoja santykius tarp žmonių, kurie realizuoja fizinius, protinius, intelektualinius sugėbėjimus. Darbo procesą sudaro trys tarpusavyje susiję elementai. 1)tikslinga žmogaus veikla. 2) darbo objektas. 3) darbo priemonės. Darbo objektas ir priemonės yra ne tik būtini darbo proceso elementai, bet ir tam tikros nuosavybės formos objektas; todėl yra glaudus darbo santykių ir turtinių santykių ryšys, nes žmonės darbo procese sueina į santykius ne tik tarp savęs, bet ir su darbo objektų ir priemonių savininkais. Darbo teisės principai. Teisės principas - vadovaujantis pradas, išreiškiantis esminius visuomeninių santykių bruožus, jų raidos tendencijas ir bendro teisinio reguliavimo turinį bei tikslus; tai tam tikri vadovaujantys pradmenys, išreiškiantys teisės reguliuojamų visuomeninių santykių esminius bruožus. Darbo teisės šaltiniai. Darbo teisės subjektai. Individualūs DT santykių subjektai. Kolektyviniai DT subjektai. Kolektyvinių susitarimų ir kolektyvinių sutarčių tarpusavio ryšys. Išbandymo, sudarant darbo sutartį rūšys ir teisinės pasekmės. Darbo sutarties nutraukimas darbuotojo iniciatyva. Darbo sutarties keitimas.Darbo sąlygų pakeitimas ir jo ryšys su perkėlimu į kitą darbą.
Darbo pavadinimas: Darbo teisė 7
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 28 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 72 kB
Bylos pavadinimas: darbo_teise_7.zip
darbo_teise_7.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: darbo laiko savoka, socialinė aplinka, sutarciu, kolektyviniai, darbo teise ir šaltiniai, darbo teise principai saltiniai, cache lvuooh faj konspektai kursinis darbo teises principai darbo teises referatai, teisinė aplinka, teisinio reguliavimo objektas, teises pradmenys, teises normos savoka rusys, soc darbas, ekonomine aplinka, darbo teisės konspektai, darbo sutarties, darbo teises principai, proceso principai, intelektine nuosavybė, darbo teisės šaltiniai, darbo objektas, teisės principai, darbo teisės principas – vadovaujantis pradas išreiškiantis esminius, darbo teises saltiniai.

Paieška


bottom