top


Konspektai.com > Informatika > Nemokamų pokalbių internetu programos
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Nemokamų pokalbių internetu programos. Referatas

(Informatika. Referatas, 11 puslapių, 448kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Nemokama interneto telefonija “skype”. „skype“ galimybės. “skype” naujovės. „skype“ susijungia su „myspace“. Literatūra. Globaliojo Interneto tinklo atsiradimas bei ypatingai spartus vystymasis, kaip niekas kitas anksčiau, pertvarkė kompiuterių ir komunikacijų pasaulį. Realizuojant galimybes visame pasaulyje perduoti žinias, skleisti informaciją neturint nei geografinių ribų, nei kokių ypatingų apribojimų. Įgyvendinant žmogaus troškimą bendrauti gretai ir saugiai, perduoti informaciją ir ją gauti, bei patikimai keistis informacija, juo labiau, kad šiuo metu internetu gali naudotis daugiau 200 pasaulio šalių. Tai duoda galimybę įvairioms šalims - greitai ir nebrangiai bendradarbiauti, o paprastiems vartotojams - greitai ir nemokamai kalbėti realiame laike, keistis informacija, ją priimti ir daug kitų funkcijų, kurias galima atlikti interneto pagalba. Internetas atveria beribes galimybes.
Vardas: Lina
Darbo pavadinimas: Nemokamų pokalbių internetu programos
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 11 [?]
Referato dalykas: Informatikos referatas
Parsisiųsta: 7 kartus.
Archyvo dydis: 448 kB
Bylos pavadinimas: nemokamu_pokalbiu_internetu_programos.zip
nemokamu_pokalbiu_internetu_programos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: skype, naujoves, interneto telefonija, interneto, referatai informatikos nemokamai, nemokamai, tp search, nemokamų pokalbių internetu programos referatas, nemokamų pokalbių internetu programos.

Paieška


bottom