top


Konspektai.com > Filosofija > Filosofijos konpektas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Filosofijos konpektas. Konspektas

(Filosofija. Konspektas, 25 puslapiai, 35kB)
Darbe esantys žodžiai: Filosofijos objektas ir filosofinio mąstymo savitumas. Filosofija ir kiti mokslai. Būtį aukštinančios filosofijos sąvokos. Buties aiskinimas aristotelio filosofijoje. (materija, forma, priezastys ir tikslas, substancija. Racionalistinė pažinimo samprata. Empiristinė pažinimo samprata. Substancijos samprata racionalistinėje filosofijoje. Substancijos samprata empiristineje filosofijoje. Reiškinys ir daiktas savaime- apriorizmas. Grynojo proto idėjos ir antinomijos. Pozityvistinė pažinimo samprata. Verifikacija. Žmogus - individualybė, asmuo, asmenybė. Esmė ir egzistencija egzistencialistinėje žmogaus sampratoje. Žmogaus egzistencija. Laisvė, rinkimasis, atsakomybė. Pažinimas ir vertinimas. Vertybės ir gerybės. Vertybės, pareigos, normos. Erdves ir laiko samprata kanto filosofijoje. Kanto laikas. Žmogų aiškinančios filosofijos sąvokos. Žmogus kaip kunas ir kaip valia a.schopenhauerio filosofijoje. Monizmas, dualizmas, pliuralizmas, ju atmainos.
Vardas: Aušra
Darbo pavadinimas: Filosofijos konpektas
Kategorija: Filosofija
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 25 [?]
Konspekto dalykas: Filosofijos konspektas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 35 kB
Bylos pavadinimas: filosofija_atsakymai.zip
filosofija_atsakymai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: Žmogų aiškinančios filosofijos sąvokos, aristotelio filosofija, zmogaus filosofijoje, cdsqfjad konspektai referatas filosofijos konpektas i yt_aqo znswa gbnxaqusg=afqjcngh be e_aqywqpaf usyqxh_jgsig =yxkrca aykhzfrjdo g, tps, apriorizmas, cfaqfjaf konspektai referatas filosofijos konpektas tuvft ulecww qxf o ubwusg=afqjcngh be e_aqywqpaf usyqxh_jgsig = nf mgner_e_m_yjtrgiq, žmogaus egzistencija laisvė rinkimasis atsakomybė, pozityvistine pažinimo samprata, filosofinio mastymo savitumas, filosofijos objektas mastymo savitumas, egzistencija, asmenybe filosofijoje.

Paieška


bottom