top


Konspektai.com > Teisė > Konstitucinis valdžių padalijimo principas ir jo realizavimas lietuvos valstybės valdžios sąrangoje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Konstitucinis valdžių padalijimo principas ir jo realizavimas lietuvos valstybės valdžios sąrangoje. Kursinis

(Teisė. Kursinis, 18 puslapių, 25kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Išvados. Valdžių padalijimo principo samprata. Seimas. Lietuvos respublikos prezidentas. Konstitucinis teismas. Valdžios pasidalijimo principo raida lietuvoje. Literatūros sąrašas. Valdžių padalijimo principas yra tiesiogiai susijęs su valdžių padalijimo teorija, kurios pagrindus sukūrė filosofai Johnas Locke’as ir Charles de Montesquieu. Šis principas ilgainiui buvo įtvirtintas demokratinėse konstitucijose ir tapo vienas iš pagrindinių valstybės demokratinės raidos veiksnys. Monteskjė Plėtojo mišrios valdymo formos doktriną. Jo knygoje pasaulį valdo ne Dievo valia ir ne likimas, o bet kurioje visuomenėje egzistuojantys objektyvūs visuomenės vystymosi dėsningumai. Pagrindinė politinės ir teisinės teorijos vertybė - laisvė (politinė laisvė). Įstatymas - tai žmogiškasis protas, kuris valdo visus žmones. Pozityviniai įstatymai turi atitikti prigimtinius įstatymus, taip pat valstybės valdymo formą, valstybės geografinę padėtį, teritorijos dydį, klimatą, gyvenimo būdą, gyventojų skaičių, jų papročius, tradicijas. Skiria 3 valdymo formas: 1)monarchija - kai valdo vienas asmuo, 2)respublika - aukščiausia valdžia priklauso tautai, 3)despotija - vienas asmuo, valdantis ne pagal įstatymus.
Vardas: Vadim
Darbo pavadinimas: Konstitucinis valdžių padalijimo principas ir jo realizavimas lietuvos valstybės valdžios sąrangoje
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 18 [?]
Kursinio dalykas: Teisės kursinis
Parsisiųsta: 9 kartus.
Archyvo dydis: 25 kB
Bylos pavadinimas: konstitucinis_valdziu_padalijimo_principas.zip
konstitucinis_valdziu_padalijimo_principas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: john locke politinės teorijos, john locke, konstitucijos teorija, valstybės saugumo departamentas, seimas, konstitucinis valdžių padalijimo principas ir jo realizavimas lietuvos valstybės valdžios sąrangoje, valdžiu padalijimo principas, johnas locke, cdqqfjab konspektai referatas valdziu padalijimo principas azwet ynooxvsgbtjdvrusg=afqjcngckytykz c mpqdqoia_qemuafmasig =agwwm txnjhxon rirlaca, ccuqfjaa konspektai referatas valdziu padalijimo principas ineat_mgn qg gtnkuz dgusg=afqjcngckytykz c mpqdqoia_qemuafmasig =vy usaihkjjbyyvnptrpjg, valdžių padalijimo principo, konstitucinis valdžių padalijimo principas ir jo realizavimas lietuvos valtybės valdžios sąrangoje, konstitucinis valdžių padalijimo principas ir jo realizavimas.

Paieška


bottom