top


Konspektai.com > Transportas > Praktikos atsiskaitymo lapas UAB Vilniaus baldai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Praktikos atsiskaitymo lapas UAB Vilniaus baldai. Kursinis

(Transportas. Kursinis, 19 puslapių, 156kB)
Darbe esantys žodžiai: Praktiko užduotys: Susipažinti su transporto įmonių valdymo sistemomis. Susipažinti su įmonės organizacinėmis struktūromis, bei operatyviniu ir strateginiu valdymu. Mokytis spresti įmonės personalo rinkodaros skyrių darbo problemas. Mokytis spręsti įmonės transportą ir ekpedicinio , gamybinio skyrių darbo problemas. Mokėti pritaikiti teorines žinias praktiniame darbe. Praktikos dienoraštis. Eil.nr. Data trumpas praktinio darbo aprašymas. 09-10-12 pirmą dieną susipažinau su logistikos skyriaus administracija, ir įmonės istorija. 09-10-13 šiandien apžvelgėm iš ko ir kaip gaminama produkcija, kokia eilės tvarka ją apdoroja, kol išeina į apyvartą. 09-10-14 išklausiau informaciją, apie gaminamą produkciją, kokius baldus gamina, kas juos perka, kas parduoda, trumpa apžvalgėlė į priekį, ką jie ruošiasi gaminti ateityje. Transporto įmonių valdymo sistemos. Organizavimo funkcijos samprata ir reikšmė. Organizavimo veiklos priemonės yra tokios. Įmonės charakteristika. Rinka. Gamyba. Įmonės valdymas. Valdymo personalas ir darbuotojai. Konkurentai. Transporto priemonių mokestis. Susijungimas su vietinėmis ar užsienio transporto įmonėmis.
Vardas: Rolandas
Darbo pavadinimas: Praktikos atsiskaitymo lapas UAB Vilniaus baldai
Kategorija: Transportas
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 19 [?]
Kursinio dalykas: Transporto kursinis
Parsisiųsta: 6 kartus.
Archyvo dydis: 156 kB
Bylos pavadinimas: praktikos_atsiskaitymo_lapas.zip
praktikos_atsiskaitymo_lapas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: transporto įmonės veiklos aprašymas, transporto logistikos reikšmė, logistikos imones aprasymas, baldų gamyba, praktikos dienorastis, rinkodaros samprata, praktikos atsiskaitymo lapas, imones personalas, baldu imones personalo, transporto imones, praktikos aprasymas, imones problema, lapas, baldu gamyba,s cf qfjai konspektai referatas praktikos atsiskaitymo labas uab vilniaus baldai nbj mnl vlswahltyubausg=afqjcngvbbq ezjluaidatdr zjgsig =mzncuqm goa igzjvq, gamybos analize,s ccsqfjaboao konspektai referatas praktikos atsiskaitymo labas uab vilniaus baldai z_rtt htnong qwhra nagusg=afqjcngvbbq ezjluaidatdr zjgsig =a g_xcml azg oazcb kqw.

Paieška


bottom