top


Konspektai.com > Transportas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Amerikietiškų automobilų TP ir ER barasparsisiųsti


Lapų skaičius: 18
Tipas: Kursinis
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Metinės darbo apimties skaičiavimas. Miesto įmonių metinės darbų apimties skaičiuotė. Įmonės savitarna ir jos darbų apimtis. Postų ir vietų automobiliams kiekio skaičiavimas. Techninės priežiūros tp ir eksploatacinio remonto er darbų postai. Pagalbinių darbų postai. Saugomų automobilių vietų kiekis. Darbininkų poreikio skaičiavimas. Technologiškai būtinų darbininkų skaičius. Etatinių darbininkų kiekio skaičiuotė. Gamybinių ir pagalbinių patalpų plotų skaičiavimas. Automobilių tp ir er patalpos. Gamybos barų patalpos. Sandėlių patalpos. Automobilių saugojimo plotai. Klientų patalpos. Įrenginių poreikio skaičiuotė ir parinkimas. Darbo saugos reglamentavimas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai. Automobilis - bene svarbiausia šių laikų susisiekimo priemonė. Ko gero nė vienas žmogus neįsivaizduoja savo kasdienybės be automobilio. Per savo egzistavimo šimtmetį automobiliai iš esmės pakeitė žmogaus gyvenimą ir jo aplinką. Susiformavo ištisos industrijos šakos, nes jiems reikia ne tik labai daug kuro, metalo, plastmasių, elektronikos, tankaus autokelių tinklo, stovėjimo aikštelių, garažų, bet ir aptarnavimo, remonto, apsaugos, reklamos, tyrimo, projektavimo, prekybos, utilizavimo ir kitų institucijų. Automobilizuotose šalyse automobilis tapo būtinu atributu, nes be jo neįsivaizduojama pramonė ir paprasto žmogaus gyvenimas. Šiuo metu Lietuvoje yra registruota apie du milijonus įvairių markių lengvųjų ir krovininių automobilių. Dauguma visų automobilių yra dėvėti , o didžiąją dalį sudaro senesni nei 10 metų. Tad eksploatuojant šiuos automobilius iškyla daug problemų. Eksploatuojant automobilį jis neišvengiamai suges ir jį teks remontuoti. Kadangi ne visi žmonės turi žinių ir gabumų tam remontui atlikti, tai jiems tenka automobilius remontuoti autoremonto įmonėse.
10

Automobilių saugumo sistemosparsisiųsti


Lapų skaičius: 14
Tipas: Referatas
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Bus aprašytos automobilių saugos sistemos, užtikrinančios mažesnį avaringumą bei gelbstinčias žmonių gyvybes. Papildomos saugos sistemos nuo paprasčiausių, kaip ABS iki pačių pažangiausių ir brangiausių. Automobilių saugumo istorija ir faktai trumpai Jungtinių Tautų Europos Ekonominė Komisija 1958 m. Ženevoje priėmė Mechaninių transporto priemonių taisykles, kurios yra privalomos jas įteisinusioms šalims. Šiose taisyklėse nustatyti transporto priemonių aktyviojo ir pasyviojo saugumo bei aplinkos apsaugos reikalavimai. Pasaulyje pasyviojo saugumo priemones pirmieji įdiegė Švedijos automobilių koncerno Volvo konstruktoriai. 1959 m. automobilyje Volvo Amazon įrengti trijų tvirtinimo taškų saugos diržai. 1972 m. 1970 m. Jungtinės Amerikos Valstijos paskelbė ESV projektą, kurio pasekoje šios šalies automobilių gamintojai skyrė pagrindinį dėmesį automobilio saugumui.
0

Buldozeris su pasukamu verstuvuparsisiųsti


Lapų skaičius: 46
Tipas: Kursinis
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Apdorojamo grunto fizinės ir mechaninės savybės. Bendros žinios apie gruntus. Apdorojamo grunto fizinės ir mechaninės savybės. Mašinos paskirtis, klasifikavimas. Konstrukcinės schemos. Darbo procesas. Vystymosi tendencijos. Mašinos paskirtis, kalsifikavimas. Konstrukcinės schemos. Darbo procesas ir vystimosi tendencijos. Darbo padargas. Valdymo sistemos. Darbo padargo sąveika su gruntu, veikiančių jėgų schema. Traukos skaičiavimas. Darbinio ir transportinio greičio parinkimas. Variklio galingumo nustatymas. Variklio išvystoma traukos jėga. Traukos patikrinimas pagal sankabumą. Buldozerio judėjimo galimybės patikrinimas. Bazinės mašinos parinkimas. Našumo skaičiavimas. Masės centro radimas. Mašinos stovumo įvertinimas. Išilginis stovumas. Skersinis stovumas. Skaičiajamuosios padėties parinkimas.darbo padargų darbinių apkrovų radimas. Fiksuojamo piršto atsparumo skaičiavimas. Literatūra. Priedai. Naudojama literatūra. Bendrosios žinios. Žemės kasimo ir transportavimo mašinomis gruntas atski¬riamas nuo masyvo, paimamas ir transportuojamas į iškrovimo vietą. Jų darbo ypatumas tas, kad gruntas kasamas veikiant bazinės mašinos važiuoklės traukos jėgai. Žemės kasimo ir transportavimo mašinos skirstomos į peilines (buldozeriai, auto-greideriai), kaušines (skreperiai) ir mašinas su papildomu transportavimo įrenginiu (elevatoriniai greideriai, grunto drožtuvai). Buldozeriai efektyvūs tada, kai gruntas transportuojamas nedideliais atstumais - iki 100 m. Šiam procesui reikia daugiau energijos, palyginti su skreperiais. Be to, dalis transportuojamo grunto nubyra ir šie nuostoliai tiesiai proporcingi trans¬portavimo nuotoliui. Apskritai racionalų žemės kasimo ir transportavimo mašinų taikymą lemia ribotas grunto transportavimo nuotolis. Skreperius su vikšrine važiuokle ekonomiškai tiks¬linga naudoti, kai transportavimo nuotolis neviršija 300-500 m, su ratine važiuokle -3000-5000 m.
0

Dujų skirstymo mechanizmasparsisiųsti


Lapų skaičius: 5
Tipas: Referatas
Darbe esantys žodžiai: Variklio alkūninis mechanizmas. Alkūninio mechanizmo veikimo principas. Alkūninio mechanizmo gedimai. Dujų skirstymo mechanizmas. Dujų skirstymo mechanizmo veikimas. Dujų skirstymo mechanizmo gedimai. Alkūninį mechanizmą sudaro: 1. Nejudančios detalės(2pav.) –variklio blokas, cilindrai, cilindrų galvutė, galvutės tarpinė, karterio dugninė, priekinis krumpliaračių arba grandinės dangtelis. 2. Judamos detales (1 pav)– stūmokliai su tepaliniais žiedais, stūmoklio pirštai su fiksavimo žiedais, švaistiklis su įvore, alkūninis velenas su įdėklais. Alkūninis velenas – alkūninis velenas perduoda dujų slėgio sukurta sukimo momentą smagračiui ir jėgos pavarai. Jį veikia dujų slėgio jėgos, judančių daliu inercijos jėgos ir inercijos jėgos. Alkūninis velenas turi buti labai stiprus, o jo kakliukai atsparūs dilimui. Veleno forma parenkama tokia, kad būtų geriausia pusiausvyra, o guolių neveiktų išcentrinių jėgų apkrovos. Alkūninį veleną sudaro pagrindiniai ir švaistikliniai kakliukai, žastai ( peteliai ) atsvarai, priekinis ir užpakalinis galai su tepalo nublokštuvu ir smagračio flanču. Velenas dedamas į guolius sumontuotus cilindrų bloke. Žastai jungia pagrindinius ir švaistiklinius kakliukus sudarydami alkūnes arba skriejikus, atsvarai mažina inercijos jėgas.
0

Ekspedicinės transporto įmonės veiklos organizavimasparsisiųsti


Lapų skaičius: 13
Tipas: Prezentacija
Darbe esantys žodžiai: Ekspeditorius yra komersantas, tarpininkaujantis parduodant transporto paslaugas. Ekspedijavimo paslaugos yra ne pats vežimas (transportavimas), o rūpinimasis šia paslauga. Ekspeditoriaus užduotis – rūpintis krovinio siuntimu nuo siuntėjo iki gavėjo durų, kad krovinys paskirties vietą pasiektų kuo greičiau, saugiau ir kuo palankesne kaina. Ekspeditorius parduoda krovinių transporto organizavimo paslaugas. Būdamas krovinių gabenimo organizatoriumi ekspeditorius pasirūpina kelių rūšių transportu.
6

Elektros pavarosparsisiųsti


Lapų skaičius: 3
Tipas: Laboratorinis darbas
Darbe esantys žodžiai: Elektros varikliai. Pagalbiniai prietaisai – elektros varikliai, radijo priimtuvas, elektrinis laikrodis, cigarečių degiklis – palengvina vairuotojo arba traktorininko darbą, pagerina jo sąlygas, sudaro komfortą. Elektros varikliai varo stiklo valytuvus, suka vėdinimo ir šildymo ventiliatorius, pakelia bei nuleidžia radijo anteną bei langų stiklus. Dažniausiai nuolatinės srovės dvipoliai elektros varikliai. Žiūrint kam skirtas variklis, rotorius gali suktis vienu arba dviem greičiais, į vieną arba į abi puses. Variklio žadinimo būdas parenkamas atsižvelgiant į paskirtį ir gali būti lygiagretusis, nuoseklusis arba mišrusis. Dabar dažniausiai gaminami varikliai, žadinami nuolatiniais magnetais. Nuolatinės srovės variklis sudarytas iš tų pačių dalių kaip ir starterio variklis.
0

Gamybinės praktikos ataskaitaparsisiųsti


Lapų skaičius: 16
Tipas: Referatas
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Įmonės struktūra ir valdymas. Remonto dirbtuvių planas su įrenginių išdėstymu. Remonto dirbtuvių įrenginiai. Darbų sauga, priešgaisrinė sauga, gamtosauga. Variklio diagnostika ir remontas. Automobilio transmisijos diagnostika ir remontas. Automobilio važiuoklės diagnostika ir remontas. Automobilio valdymo įrenginių diagnostika ir remontas. Automobilio elektros įrenginių diagnostika ir remontas. Automobilio kasdienė priežiūra. Gamybinė praktika buvo atliekama UAB VELSEKA, užsiimančioje mažmenine ir didmenine kieto, skysto ir dujinio kuro prekyba, automobilių dalių ir detalių prekyba, teikiančioje benzovežio nuomos, autoserviso, variklio ir važiuoklės remonto, automobilių plovimo, krovinių gabenimo tarptautiniais maršrutais paslaugas. Gamybinės praktikos tikslas – įtvirtinti studijų metu įgytus įgūdžius ir pritaikyti teorines žinias. Gamybinės praktikos uždaviniai: •Praktiškai dirbant su įmonės įranga pritaikyti studijų metu gautas teorines ir praktines žinias; •Susipažinti ir gebėti taikyti praktinėje veikoje darbų saugos, priešgaisrinės saugos ir gamtosaugos reikalavimų nuostatus; •Išmokti greitai ir kokybiškai savarankiškai atlikti darbus; •Gilinti automobilių variklių, transmisijos, važiuoklės, elektros įrenginių diagnostikos ir remonto įgūdžius; •Gebėti prisitaikyti prie darbo aplinkos ir savarankiškai spręsti iškilusias problemas ir prisiimti atsakomybę už priimamus sprendimus.
0

Garažo vartai kursinis projektasparsisiųsti


Lapų skaičius: 15
Tipas: Kursinis
Darbe esantys žodžiai: Titulinis. Turinys. Kursinio projekto užduoties analizė. Techninės užduoties sudarymas. Pradinių schemų sudarymas. Eskizinis projektavimas. Reduktoriaus parinkimas. Variklio parinkimas. Movos parinkimas. Pleišto parinkimas. Patikrinamieji skaičiavimai. Tepimo sistemos ir tepalų parinkimas. Antikorozinių priemonių parinkimas. Darbo saugos priemonių parinkimas. Gaminio eksplotacija. Brėžiniai. Literatūra. Projaktuojama elektromechaninė pavaros funkcinė paskirtis yra atidaryti ir uždaryti kiemo vartus. Ši pavara turį būti kompaktiška, ekonomiška ir dirbti patikimai ilgą laiką. Ji turi turėti pagrindinį elektromechaninį valdymo įtaisą, bei pagalbinį - rankinį. Taip pat, atsižvelgiant į kliento lūkesčius, vartai turi būti pakankamai išvaizdūs. Atliekant konstrukcinius skaičiavimus – atsižvelgiame į techninėje užduotyje pateiktas eksplotavimo charakteristikas. t.y. aplinkos temperatūrą, tarnybos laiką, atidarymo ir uždarymo ciklų skaičių per parą, vartų judėjimo greitį bei eigą. Atsižvelgiant į tai kad šis mechanizmas nebus apsaugotas nuo išorinio aplinkos poveikio (t.y. temperatūrų svyravimo, drėgmės, metų laikų kaitos) naudojame medžiagas, atsparias korozijai, kurių ilgaamžiškumas pakankamai didelis kad mechanizmas galėtų tarnauti nustatytą laiko tarpą, be didesnių techninių gedimų. Kadangi vartai bus gaminami serijinės gamybos mastais, būtina atsižvelgti į vartotojų poreikius ir esamas rekomendacijas. Vartų pavarai naudojamas trifazis asinchroninis variklis ,kadangi jo techninės charakteristikos labiausiai tinka reikiamai funkcijai atlikti ( pakankamai nesunku atlikti šios pavaros reversavimą, galima išvystyti reikiamą sukimo momentą). Be to šio variklio kaina yra priimtina.Mechaninei vartų pavarai naudojamos kurmpliastiebinės, diržinės bei grandininės pavaros.Naudojamas vienos pakopos reduktorius su sliekine perdava.Tai leidžia gauti reikalingą vartų judėjimo greitį ,nenaudojant papildomų mechanizmų.Vartų automatiniam stabdymui kraštinėse padėtyse naudojami galiniai elektriniai išjungėjai
0

Geležinkelių inžinerija-1 kursinis projektasparsisiųsti


Lapų skaičius: 11
Tipas: Kursinis
Darbe esantys žodžiai: Užduotis. Aiškinamasis raštas. Situacija (žemėlapis). Trasos elementų skaičiavimas. Tiesių ir kreivių lentelė. Geležinkelio trasos išilginio profilio projektavimas. Geležinkelio linijos išilginis profilis. Traukinio traukos skaičiavimas. Lokomotyvo traukos jėgos skaičiavimas. Varžos jėgų skaičiavimas. Greičio priklausomybės nuo kelio grafikas. Išvados. Literatūra. Projektuodami trasos planą, turime atsižvelgti ir įvertinti tam tikrus reikalavimus: projektuojama trasa turi būti kuo trumpesnė, turėti kuo mažiau lūžio taškų ir mažų spindulių kreivių, neturi būti gadinamas kraštovaizdis, ardoma žemės geologinė sandara; visi sutikti keliai ir upės, jei jie negali būti apeiti, turi būti kertami kuo statesniu kampu. Reikia siekti išvengti kirsti miškus, jei to padaryti neįmanoma, kirsti kuo mažesnius jų plotus. Trasa bus tuo ekonomiškesnė, kuo ji bus trumpesnė ir kirs kuo mažiau vandens telkinių. Šis procesas vadinamas trasavimu. Yra ieškoma žemėlapyje būsimo kelio optimalios kryties. Trasavimo metu reikia atsižvelgti į. - kelio kategoriją. - esamą kelių tinklą. - gyvenamų namų poreikį. - vietovės topografines, geologines sąlygas. - aplinkos augmeniją ir dirvožemį.
4

Hidrauliniai tepalo siurbliaiparsisiųsti


Lapų skaičius: 21
Tipas: Prezentacija
Darbe esantys žodžiai: Hidraulines sistemas pagal jų sandarą galima suskirstyti į dvi grupes: atvirąsias ir uždarąsias. Atviroms sistemoms būdinga tai, kad skysčio cirkuliavimo grandinėje yra naudojama speciali talpa – rezervuaras, kur kaupiamas atlikęs darbą ar pro nesandarumus reguliavimo įtaisuose prasisukęs skystis. Uždarosiose hidraulinėse sistemose tokio rezervuaro nėra ir skysčio cirkuliacija sudaro uždarą apytakos ratą, kurio cirkuliaciją garantuoja siurblys. Svarbiausi hidraulinės sistemos elementai:. Pavara, siurblys, apsauginis slėgio vožtuvas, jungiančiosios movos, rezervuaras, filtras, aušintuvas, šildytuvas.
2
« PradžiaAnkstesnis12345SekantisPabaiga »

Paieška


bottom

Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/konspek1/domains/konspektai.com/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 557

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/konspek1/tmp) in /home/konspek1/domains/konspektai.com/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 557