top


Konspektai.com > Geografija > Maisto pramonės šakos apibūdinimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Maisto pramonės šakos apibūdinimas. Referatas

(Geografija. Referatas, 16 puslapių, 38kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Maisto pramonės istorija Lietuvoje 1920-1980 m. Gaminamos produkcijos asortimentas ir pokyčiai. Mėsos pramonė. Pieno pramonė. Žuvies perdirbimo ir jos produktų pramonė. Grūdų perdirbimo pramonė. Duonos ir konditerijos gaminių pramonė. Vaisių ir daržovių konservų pramonė. Cukraus pramonė. Aliejaus pramonė. Bendros maisto produktų pramonės produkcijos apimtys. Maisto pramonės gamybos centrai. Maisto pramonės įmonės. Uab biovela. Ab malsena. Gaminamos produkcijos eksportas. Išvados. Literatūra:. Įvadas. Maistas yra bet kuri substancija, vartojama gyvų organizmų kaip pagrindinis energijos ir maistingų medžiagų šaltinis ir dažniausiai yra augalinės arba gyvulinės kilmės. Maisto pramonė viena iš seniausių ir labiausiai paplitusių pramonės šakų. Žaliavą jai teikia daugiausia žemės ūkis, medžioklė, žvejyba. Maisto pramonė nuolat keičia ir plečia savo produkcijos asortimentą. Vartotojui patenka vis mažiau neapdirbtų žemės ūkio produktų. Perdirbti produktai yra ne tik maistingesni, labiau vitaminizuoti, bet ir ilgiau išsilaiko. Maisto pramonės sąvoka nėra griežtai apibrėžta, tad skirtingose šalyse ji aprėpia skirtingo dydžio žmonių veiklos sritį. D. Britanijoje ir JAV maisto pramone laikoma visa žmonių veikla, pradedant žemės ūkiu, pramonine medžiokle, žvejyba ir maisto perdirbimu ir baigiant prekyba maisto produktais bei viešuoju maitinimu. Tuo tarpu Lietuvoje maisto pramonė laikoma tik perdirbtų (bent pakuotų, fasuotų) maisto produktų gamyba tam skirtuose cechuose, žuvų perdirbimo laivuose ir kituose panašiose įmonėse. Maisto pramonei paprastai nepriskiriama: maistinių gyvulių, augalų auginimas žemės ūkyje, nors ūkiai, kurie tiekia prekybai mėsos gaminius, sūrius, fasuotą sviestą, medų ir kitus žemės ūkio produktus, priskiriami ne tik žemės ūkiui, bet ir maisto pramonei, didmeninė ir mažmeninė prekyba maisto produktais, maisto produktų sandėliavimas ir...
Vardas: Diana
Darbo pavadinimas: Maisto pramonės šakos apibūdinimas
Kategorija: Geografija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 16 [?]
Referato dalykas: Geografijos referatas
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 38 kB
Bylos pavadinimas: maisto_pramones_apibudinimas.zip
maisto_pramones_apibudinimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: emes ukis, duonos gamyba, sandelių dokumentacija, konditerijos, žemės ūkis lietuvoje, mesos pramonė, biovela pramones produkcijos apimtys, mesos eksportas, maisto pramone referatas, pieno gamyba, perdirbimo, maisto pramone.

Paieška


bottom