top


Konspektai.com > Ekonomika > Darbo metodų efektyvumas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Darbo metodų efektyvumas. Referatas

(Ekonomika. Referatas, 11 puslapių, 25kB)
Darbe esantys žodžiai: Anotacija. Annotation. Įvadas. Informacijos šaltinių apžvalga. Smulkaus ir vidutinio verslo samprata ir rūšys. Smulkaus ir vidutinio verslo reikšmė ekonomikos plėtrai. Smulkaus ir vidutinio verslo privalumai ir trūkumai. Smulkių ir vidutinių įmonių rėmimo sistemų bruožai ES. Smulkių ir vidutinių įmonių rėmimo sistemų bruožai Lietuvoje. Smulkaus ir vidutinio verslo teisinė aplinka ES. Smulkaus ir vidutinio verslo reglamentavimas Lietuvoje. Smulkus ir vidutinis verslas Latvijoje ir Estijoje. Darbo metodai ir priemonės. Tyrimo eigos pristatymas. Darbo rezultatai ir jų aptarimas. SVV veiklos sąlygų tyrimo rezultatai ir jų apibendrinimas. Verslo veiklos sąlygos. Verslo pradžia. Mokesčiai. Verslo uždarymas. Baltijos šalių pasaulinio konkurencingumo reitingai 2008-2009 m. ES konkurencingumo reitingai. Išvados. Literatūros sąrašas. Anotacija. Šio baigiamojo darbo tema smulkaus ir vidutinio verslo veiklos sąlygų lyginamoji analizė baltijos valstybėse. Darbą sudaro 3 dalys teorinė, kurioje atskleidžiama smulkaus ir vidutinio verslo reikšmė bei svarba. Antroji, kurioje paaiškinta tyrimo eiga ir metodika, bei trečioji, analitinė, kurioje pateikta tyrimo rezultatų analizė. Darbo eigoje buvo atlikta verslo veiklos sąlygų Baltijos valstybėse analizė. Tyrimo metu naudotas statistinės lyginamosios analizės metodas. Smulkaus ir vidutinio verslo reikšmė yra išskirtinė. Smulkus ir vidutinis verslas tiesiogiai lemia valstybės ekonomikos konkurencingumą ir augimą, skatina naujovių diegimą, partnerystės bei užimtumo plėtrą. Annotation. The topic of this graduation work is small and medium business operating conditions comparative analysis of the baltic countries. The work consists of three parts theorical which reveals small and medium business value and importance. The second, which explains the investigation process and techniques, and the third an analytical framework in which the results of the...
Vardas: giedre
Darbo pavadinimas: Darbo metodų efektyvumas
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 11 [?]
Referato dalykas: Ekonomikos referatas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 25 kB
Bylos pavadinimas: darbo_metodu_efektyvumas.zip
darbo_metodu_efektyvumas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: darbo salygos, annotation, verslo analize, darbo metodu efektyvumas, darbo metodai priemones, smulkaus vidutinio verslo privalumai, tyrimo metodai, smulkaus ir vidutinio verslo privalumai, smulkus verslas, ekonomikos imoniu ese, ekonomikos esė, smulkaus vidutinio verslo, imoniu lyginamoji analize, darbo privalumai, partnerystė, darbo efektyvumas.

Paieška


bottom