top


Konspektai.com > Teisė > Kriminologija referatas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kriminologija referatas. Referatas

(Teisė. Referatas, 9 puslapiai, 14kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Baudžiamojo teisingumo, orientuoto į nusikaltimų. Užkardymą, modelis. Samprata, bruožai. Viešumas bausmės efektyvumo garantas. Sulaikymo bausmės poveikio motyvacija pagal W. Chambliss modelį. Baudžiamasis teisngumas. Išvados. Literatūros sąrašas. Įvadas. Baudžiamąjį teisingumą kitais žodžiais dar galime įvardinti kaip kriminalinę justiciją, kaip teigia garsus kriminologas A. Reissas, tai nepaprastai plati visuomeninė sistema. Šį procesą, atliekamų veiksmų, nusikalstamos veikos požymių turinčio įvykio užregistravimas: apkaltinimas, suėmimas, procesiniai veiksmai, nuosprendžio pritaikymas, bausmės vykdymas, ir kiti su šia veikla susiję veiksmai. Laikantis visuotinai priimtų elgesio taisyklių, kurias nustato valdžia, galimas sėkmingas asmens, visuomenės ir valstybės egzistavimas ir funkcionavimas. Kiekvienos šalies kriminalinė justicija nepaprastai sudėtinga ir prieštaringa įvairiausių formų, procedūrų, taisyklių, teisės ir kitokių normų, tradicijų visuma. 1, p 23 vienas pagrindinių kriminalinės sistemos aspektų yra tikslai, kurių ji siekia. Kaikurie deklaruojami valstybės įstatymuose, norminiuose aktuose. Lietuvos Respublikos Baudžiamasis kodeksas siekia baudžiamosios teisės priemonėmis ginti žmogaus ir piliečio teises bei laisves, visuomenės ir valstybės interesus nuo nusikalstamų veikų. Bk 1str d. LR Baudžiamojo proceso kodeksas siekia ginant žmogaus ir piliečio teises bei laisves, visuomenės ir valstybės interesus greitai, išsamiai atskleisti nusikalstamas veikas ir tinkamai pritaikyti įstatymą, kad nusikalstamą veiką padaręs asmuo būtų teisingai nubaustas ir niekas nekaltas nebūtų nuteistas LR BPK 1str. 1d. Sulaikymo modelis - vienas iš pagrindinių kriminalinės justicijos modelių. Baudžiamojo teisingumo, orientuoto į nusikaltimų. Užkardymą, modelis. Samprata, bruožai. Sulaikyti žmones nuo nusikaltimų darymo yra baudžiamojo teisingumo, dar vadinamo kriminaline justicija, tikslas. O kriminalinė bausmė yra pagrindinė šio tikslo pasiekimo...
Vardas: gabriele
Darbo pavadinimas: Kriminologija referatas
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 9 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 14 kB
Bylos pavadinimas: kriminologija.zip
kriminologija.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: duru sistemos, kriminalines bausmes, bausmės, bpk samprata, kriminalinė bausmė, nusikalstamos veikos samprata, kriminologija referatas, kriminaline bausme, sulaikymo modelis kriminologijoje, elgesio motyvacija, kriminologija sulaikymo modelis, kriminalines justicijos sulaikymo modelis.

Paieška


bottom