top


Konspektai.com > Kita > Verslo planas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Verslo planas. Konspektas

(Kita. Konspektas, 8 puslapiai, 28kB)
Darbe esantys žodžiai: Turinys yra tarsi verslo plano žemėlapis. Ieškodamas norimos informacijos, skaitytojas visų pirma atsivers turinį, todėl jame turi būti išvardinti visi plano skyriai ir skirsniai, nurodyta, kuriame puslapyje jie yra. Toks turinys gali būti net dviejų puslapių. Sutaupyti vietos galima paliekant mažesnį tarpą tarp eilučių. Verslo plano santrauka. Tai pati svarbiausia dalis. Ji sudaro pirmą įspūdį ir labiausiai paveikia plano skaitytoją. Norint jį sudominti, šią dalį reikia pateikti dalykiškai, bet kartu ir emocionaliai. Santrauka neturėtų būti ilga. Geriausiai viską aprašyti 3 5 puslapiuose. Ji rašoma darbo pabaigoje, kai parengti visi verslo plano skyriai. Informaciją galima pateikti įvairiais būdais. Vienas iš efektyviausių būdų atskleisti kiekvieno skyriaus esminius ir ryškiausius momentus. Galimos tokios santraukos dalys. Įmonė. Čia reikia pateikti tikslų įmonės pavadinimą, adresą ir telefoną. Atsakingas asmuo. Nurodyti atsakingo asmens vardą, pavardę ir telefoną iš karto po įmonės koordinačių. Projekto tikslai. Trumpai pateikti tikslus ir būtinai paminėti finansuotojo gaunamą iš šio projekto naudą. Verslo sritis. Be verslo srities dar nurodyti ir verslo stadiją (kūrimosi stadija ar veiklos plėtimas). Verslo aprašymas. Glaustai aprašyti įmonės istoriją: ką ji veikia ir ko žada imtis. Paminėti visas stipriąsias įmonės ypatybes. Vadyba. Trumpai paminėti dviejų trijų pirmųjų žmonių verslo patirtį ir kvalifikaciją. Produktas ar paslauga ir konkurencija. Trumpai aprašyti produktą (paslaugą), nurodyti, kuo jis išsiskiria iš kitų. Glaustai apibūdinti konkurenciją šioje verslo srityje, į kokius pirkėjus bus orientuota veikla ir kiek jų bus. Reikiamos lėšos ir finansavimo sąlygos. Paminėti, kiek reikia papildomų lėšų ir būtinai nurodyti tikslų skaičių. Taip pat nurodyti, ar tai bus paskola, ar akcijų pardavimas. Aprašyti priimtinas finansavimo sąlygas. Jei bandoma gauti kreditą, nurodyti, kuriam laikui reikia pinigų, kokios palūkanos bus mokamos, kaip bus...
Vardas: Valdemar
Darbo pavadinimas: Verslo planas
Kategorija: Kita
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 8 [?]
Konspekto dalykas: Kitos konspektas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 28 kB
Bylos pavadinimas: verslo_planas.zip
verslo_planas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: finansavimo būdai, verslo plano tikslai, verslo srities aprašymas, verslo aprašymas, verslo planas, įmonės skyriai.

Paieška


bottom