top


Konspektai.com > Vadyba > Verslo ištekliai ir jų panaudojimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Verslo ištekliai ir jų panaudojimas. Referatas

(Vadyba. Referatas, 37 puslapiai, 248kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Verslo ištekliai ir jų struktūra. Fiziniai (materialūs) ištekliai. Finansiniai ištekliai. Neapčiuopiamieji (nematerialūs) ištekliai. Žmoniškieji ištekliai. Personalo parinkimas ir jų poreikių planavimas. Įmonės personalo parinkimas. Darbuotojų poreikių planavimas. Darbo užmokesčio formos, sistemos ir valdymas. Darbo užmokesčio formos. Darbo užmokesčio sistemos. Atlyginimų valdymas. Medžiagų klasifikavimas, normavimas ir prekių nustatymas. Medžiagos, jų klasifikavimas ir normavimas. Medžiagų poreikių nustatymas. Įmonės atsargos ir jų sandėliavimo išlaidos. Gamybos įmonių atsargos. Medžiagų atsargų sandėliavimo išlaidos. Išvados. Naudota literatūra. Įvadas. Ištekliai visa tai, ko reikia prekių ir paslaugų gamybai. Pasaulis tampa bendra rinka, apsirūpinimas ištekliais ir jų vaidmuo vykdant verslo funkcijas yra vienas svarbiausių bei lemiančių įmonės sėkmę. Dažniausiai organizacijos veikia nuolatinio pasikartojimo režimu: diena iš dienos turi kartoti tuos pačius procesus, pateikti vartotojams tuos pačius produktus. Nuolat pasikartojančioje veikloje reikia kartoti ne tik produkto darymo operacijas, bet ir jas laiduojančius aprūpinimui reikalingais ištekliais, įrengimų priežiūros, darbuotojų žinių, įgūdžių, darbingumo ir noro dirbti palaikymo, gamtosaugos veiksmus. Visų šių procesų valdymas ir sudaro kasdieninę verslo įmonės veiklą. Verslo įmonėms, siekiant išlikti ir plėstis dinamiškoje aplinkoje, svarbu įvertinti savo galimybes ir pirkėjų poreikius, išlaikyti konkurencinį pranašumą jos pasirinktose prekių ar paslaugų rinkose. Verslininkai, žinodami ateities tikslus, privalo išsiaiškinti ir apibrėžti, ko reikia tikslams pasiekti. Todėl dera nustatyti ir nagrinėti išteklius, kuriuos galima naudoti produktams, prekėms ar paslaugoms kurti ir visuomenės poreikiams geriausiai tenkinti. Darbo objektas- įmonių verslo ištekliai ir jų panaudojimas. Darbo tikslas- susipažinti su įmonėse esančiais verslo ištekliais ir jų panaudojimu įmonių viduje bei...
Vardas: Star
Darbo pavadinimas: Verslo ištekliai ir jų panaudojimas
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 37 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 6 kartus.
Archyvo dydis: 248 kB
Bylos pavadinimas: verslo_istekliai_ir_ju.zip
verslo_istekliai_ir_ju.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: atsargų valdymas, finansiniai istekliai ir ju naudojimas, darbo ištekliai ir jų naudojimas, finansiniai ištekliai ir jų naudojimas, medziagu atsargu planavimas bei valdymas, įmonės ištekliai ir jų naudojimas, finansiniai istekliai, darbo istekliai, verslo istekliai fiziniai, verslo istekliai ir ju panaudojimas, darbo istekliu panaudojimas, finansiniai ištekliai.

Paieška


bottom