top


Konspektai.com > Medicina > Gydomoji kūno kultūra esant i laipsnio skoliozei
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Gydomoji kūno kultūra esant i laipsnio skoliozei. Kursinis

(Medicina. Kursinis, 10 puslapių, 22kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Gydomosios gimnastikos pratimų schema pirmo laipsnio skoliozei. Pozos balų lentelė (Tiriamojo įvertinimas). Pratimų kompleksas. Naudota literatūra. Įvadas. Skolioze yra vadinamas pastovus šoninis stuburo iškrypimas, kai jis nukrypsta nuo vidurinės linijos. Skoliozės būna paprastos ir sudėtingos. Esant paprastai skoliozei, stuburas būna išlinkęs tik į dešinę arba į kairę. Sudėtingai skoliozei būdinga tai, kad vienoje stuburo dalyje būna pagrindinis iškrypimas, o kitose jo dalyse kompensaciniai iškrypimai. Jei paprastas iškrypimas paliečia visą stuburą, tai jis vadinamas totaline, arba visiška skolioze. Iškrypus tik vienai stuburo daliai, skoliozė vadinama daline. Etiologija. Pagal etiologiją, skoliozės skirstomos į įgimtas ir įgytas. Įgimtos skoliozės susidaro dėl skeleto vystymosi anomalijų. Įgimtas skoliozes galima nustatyti iki 2 metų amžiaus, tačiau dažniausiai jos pastebimos vaikui sulaukus 5-6 metų. Skolioze vadinamas kiekvienas stuburo iškrypimas į šoną. Skiriamos šios iškrypimų formos. Įgimtos skoliozės dėl ydingos vieno ar kelių slankstelių sklaidos (pavyzdžiui, dėl įgimto pleišto formos slankstelio,. Skoliozės dėl įgimtos ar įgytos trumpesnės kojos (statinė skoliozė,. Skoliozės susidariusios brendimo metu be akivaizdžių priežasčių (idiopatinės skoliozės). Bet to, stuburas gali iškrypti į šoną dėl slankstelių uždegiminių pokyčių (pavyzdžiui, dėl tuberkuliozės) arba po sunkių traumų, kai suyra slankstelių kūnai. Praktiškai skiriami trys skoliozės laipsniai. I lengvas, nežymus pakrypimas į šoną. II vidutinis laipsnis, stuburas būna žymiai iškrypęs į šoną. III sunkus, kai žymiai iškrypęs į šoną, krūtinės ląsta deformuota, ryškios šonkaulių kupros. Ryški pečių, menčių ir dubens asimetrija. IV kai ryški šonkaulių kupra, deformuota krūtinės ląsta. Gydomosios gimnastikos pratimų schema pirmo laipsnio skoliozei. Uždaviniai. Taisyti pagrindinę stovėseną, eiseną. Stiprinti pilvo ir nugaros raumenis. Pozos parinkimas. Pristabdyti tolimesnį ligos...
Vardas: MindaugUs
Darbo pavadinimas: Gydomoji kūno kultūra esant i laipsnio skoliozei
Kategorija: Medicina
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 10 [?]
Kursinio dalykas: Medicinos kursinis
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 22 kB
Bylos pavadinimas: gydomoji_kuno_kultura_esant.zip
gydomoji_kuno_kultura_esant.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: nugaros, skolioze laipsnio, skolioze pirmo laipsnio, kuno kultura, skoliozės įvertinimas, pratimai esant skoliozei, skiriami skoliozes laipsniai, kursinis apie skolioze, eisena, ryški pečių menčių ir dubens asimetrija, tuberkulioze, stuburo iškrypimas ii laipsnio, «gydomosios gimnastikos pratimų parinkimas, gydomoji kūno kultūra, vaiku ligos, skoliozė formos, skolioze buna, laipsnio skolioze, gydomosios kuno kulturos programa, skoliozės laipsniai, iv laipsnio skoliozė, paprasta skolioze, skolioze, SKOLIOZĖ S FORMOS, Skolioze, formos skoliozė, skoliozė formos.

Paieška


bottom