top


Konspektai.com > Raštvedyba > Įmonės dokumentacijos planas ir bylų sudarymas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Įmonės dokumentacijos planas ir bylų sudarymas. Namų darbas

(Raštvedyba. Namų darbas, 15 puslapių, 22kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Dokumentacijos plano samprata. Dokumentacijos plano rengimas. Bylų sudarymas. Išvados. Literatūra. Valstybinę archyvų sistemą sudaro Lietuvos archyvų departamentas, tiesiogiai pavaldus Lietuvos Respublikos Vyriausybei, valstybiniai archyvai ir kitos Lietuvos archyvų departamentui pavaldžios įstaigos. Lietuvos archyvų departamentas formuoja ir įgyvendina valstybės politiką dokumentų valdymo ir archyvų srityje, valdo Lietuvos valstybinį archyvų fondą ir valstybinius archyvus bei kitas pavaldžias įstaigas, prižiūri ir kontroliuoja visą Lietuvos archyvų fondą, tvarko Lietuvos archyvų fondo sąvadą, registruoja privačius archyvus, rengia, tvirtina ir derina norminius dokumentus Lietuvos archyvų fondo saugojimo, tvarkymo, naudojimo ir kitais klausimais. Norminiai dokumentai, reglamentuojantys dokumentų saugojimo ir restauravimo sąlygas, turi būti derinami su Valstybine paminklosaugos komisija. Lietuvos archyvų departamentas atstovauja Lietuvos Respublikai tarptautinėse archyvų organizacijose. Lietuvos archyvų departamento leidžiami norminiai dokumentai Lietuvos archyvų fondo klausimais privalomi visiems juridiniams asmenims ir pareigūnams. Valstybės institucijos, leidžiančios norminius dokumentus dokumentų valdymo ir archyvų tvarkymo klausimais, privalo juos suderinti su Lietuvos archyvų departamentu. Lietuvos valstybiniai archyvai kaupia, saugo, restauruoja ir tiria dokumentus, reikšmingus Lietuvos istorijai ir kultūrai, užtikrina jų naudojimą, kontroliuoja, kaip valstybės institucijos tvarko ir saugo dokumentus, teikia metodinę pagalbą Lietuvos archyvų fondo laikytojams.
Vardas: Agnė
Darbo pavadinimas: Įmonės dokumentacijos planas ir bylų sudarymas
Kategorija: Raštvedyba
Darbo tipas: Namų darbas
Puslapių skaičius: 15 [?]
Namų darbo dalykas: Raštvedybos namų darbas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 22 kB
Bylos pavadinimas: imones_dokumentacijos_planas.zip
imones_dokumentacijos_planas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: organizacijos kultūra, imones dokumentacijos planas, dokumentacijos plano sudarymas, įmonės dokumentacijos planas ir bylų sudarymas.

Paieška


bottom