top


Konspektai.com > Fizika > Kvantinė optika
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kvantinė optika. Špera

(Fizika. Špera, 1 puslapis, 26kB)
Darbe esantys žodžiai: 1. Kvantine optika. Siluminio spinduliavimo samprata. 2. Empiriniai desniai. 3. Kamptono reiskinys. Planko ormule. 4. Isorinis fotoefektas. Daugiafotonis fotoefektas. Fetoefekto taikymas. Fotono mase, sklidimo greitis ir judesio kiekis. Boro postulatai. Boro atotykio principas. Postulatai. De Brolio hipoteze, bangu statistine prasme. 8. Heizenbergo neapibreztumu sarysis: kordinatems ir impulsams, energijai ir laikui. 9. Bangine funkcija ir jos standartines salygos. 10. Bendroji Šredingerio lygtis. Stacionariosios Sredingerio lygties sprendinys. 11. Sredingerio lygties taikymas laisvajai dalelei. 12. Sredingerio lygties taikymas dalelej potencialo duobej. 13. Mikrodaleles saveika su potencialiniu barjeru: atspindys. Mikrodaleles saveika su potencialiniu barjeru: prasiskverbimas. Tunelio reiskinys. 15. Tiesinis osciliatorius ir jo energija. 16. Zemano ir Štarko reiskiniai.
Vardas: tomas
Darbo pavadinimas: Kvantinė optika
Kategorija: Fizika
Darbo tipas: Špera
Puslapių skaičius: 1 [?]
Šperos dalykas: Fizikos špera
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 26 kB
Bylos pavadinimas: kvantine_optika.zip
kvantine_optika.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: daugiafotonis fotoefektas, zemano ir starko reiskinys, kvantines optikos spera, tp search, heizenbergo neapibreztumu sarysis, isorinis fotoefektas, zemano ir starko efektai, boro postulatai, Boro postulatai, bangine optika, štarko efektas, hipoteze, kvantines optikos konspektas, sredingerio lygtis potencialinis barjeras, daugiafotonis efektas, zemano starko efektas, bangine ir kvantine optika konspektai, fetoefekto taikymas, fotoefektas, efektas, siluminio spinduliavimo, referatas optika, kvantine optika.

Paieška


bottom