top


Konspektai.com > Vadyba > Inovacinis projektas įmonėje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Inovacinis projektas įmonėje. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 32 puslapiai, 458kB)
Darbe esantys žodžiai: Ar galima laikyti inovacija naujai batų siuvimo įmonėje įdiegtą batų raištelių audimo liniją? Žinoma, tai gali pasirodyti menka naujiena lyginant su, tarkim, institute x sukurtu naujos kartos lazeriu. Taigi iškyla klausimas, ką galima laikyti inovacija, o ko ne? Bene geriausiai žodį „inovacija“ apibūdintų apibrėžimas: „inovacija reiškia naujų žinių panaudojimą įmonėse, skatinant gaminti ir pateikti rinkai technologiškai naujus produktus bei tobulinti procesus išeinant į rinką su nauja produkcija.“ inovacijos lygį geriausiai nusako jos geografinis mastas. Inovacija gali būti įmonės lygio, regiono arba šalies lygio ir pasaulinio lygio. Mano kursinio darbo tikslas – išanalizuoti inovacinį projektą pasirinktoje įmonėje. Kad būtų įvykdytas darbo tikslas, reikia įgyvendinti tokius uždavinius: pateikti inovacijų sampratą bei klasifikaciją, aprašyti inovacinį procesą, praktinėje dalyje užpildyti paraišką skirti finansinę pagalbą pagal lietuvos 2004-2006 m. Bendrojo programavimo dokumentą, specialiąją (b-6) dalį. Išvados. Kalbant apie inovacijos apibrėžimą, nors ir nerasime vieningo, tačiau praktiškai kiekvienas apibrėžimas yra sutelktas į naujumo sąvoką. Inovacijos sąvokoje naujumo suvokimas yra svarbiausias, kas ir leidžia atskirti inovaciją nuo pokyčio. Tyrimai rodo, kad pagrindinis produktų inovacijų šaltinis yra nedidelės naujos technologinės įmonės (ntį). Inovacinis projektas – įvairios žuvies skonio tepama pasta, yra vykdomas uab „lignesa“, įmonės, gaminančios įvairius žuvies produktus. Projekto tikslinė grupė – žmonės, mėgstantys žuvies produktus. Įvadas. Teorinė dalis. Pagrindinės sąvokos. Inovacijų įvairovė ir jų klasifikavimas. Inovacinės veiklos kompleksiškumas. Inovacinis procesas. Inovacinis projektas ir jo sudėtinės dalys. Svarbiausi projekto bruožai. Praktinė dalis. Paraiškos b6 pildymas. Duomenys apie pareiškėjo veiklą. Pareiškėjo veikla taikomųjų mokslinių tyrimų ir (arba) technologinės plėtros srityje. Projekto atitiktis bpd priemonei. Projekto poreikis ir aprašymas. Projekto įgyvendinimo schema. Projekto rezultatai ir poveikis. Projekto tęstinumas. Išvados. Literatūra.
Vardas: Aurelijus
Darbo pavadinimas: Inovacinis projektas įmonėje
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 32 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 23 kartus.
Archyvo dydis: 458 kB
Bylos pavadinimas: inovacinis_projektas_imoneje.zip
inovacinis_projektas_imoneje.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: bpd įmonės, ese apie geri, inovacija imoneje, imones aprasymas projekto aprasymas, tiksline rinka, INOVACIJA IMONEJE, inovaciju esė, ivykdyti inovaciniai projektai, inovacijos imoneje, įmonės quot inovacija, inovacijų, inovacinis projektas imoneje, tiksline, inovacija, įmonės inovacine veikla, inovaciju klasifikacija, projekto apibrėžimas,s cgyqfjab konspektai referatas inovacinis projektas imoneje slt goectbtaaut dlbausg=afqjcngtzokfy vvzhtcp i okkwsig = pqknbggrtchbam zrzhdq, inovacinis projektas imoneje x,s cdyqfjac konspektai referatas inovacinis projektas imoneje trkit vpei pswbrsoxybwusg=afqjcngtzokfy vvzhtcp i okkwsig =lqbguv yadajpi ya, inovacinis projektas įmonėje.

Paieška


bottom