top


Konspektai.com > Informatika > Kompiuterių tinklų administravimo baigiamoji praktika
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kompiuterių tinklų administravimo baigiamoji praktika. Kursinis

(Informatika. Kursinis, 10 puslapių, 495kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Bendra įmonės charakteristika. Istorija. Valdymo struktūra. Veikla. Kompiuterių tinklo struktūra. Kompiuterinės įrangos analizė. Kompiuterių tinklo įrangos analizė. Kompiuterių tinklo programinė įranga. Loginė tinklo schema. Fizinė tinklo schema. Tinklo saugumas. Apibendrinimas. Atliekant baigiamąją praktiką kelemi šie pagrindiniai tikslai: susipažinti su įmonės, firmos struktūra, darbo profiliu ir vykdomomis užduotimis, kompiuterių tinklo struktūra ir naudojimu, lavinti kompiuterių ir kompiuterių tinklo ir tinklo sistemų priežiūros įgūdžius, parengti įmonės kompiuterių tinklo aprašą. Atliekant praktiką labai svarbu panaudoti įgytas teorines ir praktines žinias bei įgudžius, parodyti iniciatyva. Rašydamas ataskaitą , pabandysiu apibendrinti savo atlikta praktiką bei įgytas žinias. Galbūt praktika ir nebuvo tiksliai susijusi su mano specialybe, t.y tinklų administravimu, bet manau įgyjau daugiau žinių iš kompiuterinės technikos pusės. Darbo patirties informacinių technologijų srityje. Susipažinau su keletą man dar nežinomų programų, teko susidurti su tokiom kompiuterio problemomis, kurių dar niekad nesu turėjęs ir sprendęs. Bendra įmonės charakteristika. Gamybinę praktiką atlikau firmoje „nimtech kompiuteriai“ “( elektroninis pašto adresas: nimtech@balt.net ) , kuri randasi savanaorių pr. 192-. Istorija. Ši firma savo veiklą pradėjo 1991 metais, kaip vokietijos firmos „nimtech“ atstovė lietuvoje. Ši firma viena iš pirmųjų, kuri tiesiogiai iš užsienio tuo laiku importavo kompiuterinę techniką į lietuvą. Ji buvo viena iš didmeninės prekybos kompiuterinėmis dalimis firmų lietuvoje. Jeigu palygintume su kitomis firmomis kurios prekiauja kompiuteriais ir su jais susijusia technika ir ne tik jais tai „nimtech kompiuteriai“ galima laikyti senafirma, turinčia gan nemažą patirtį it srityje. Pradžia kaip ir daugelyje kitų firmų buvo sunki dirbo tik keletas darbuotojų, kai firma pradėjo veržtis į tuometinę kompiuterinių technologijų rinką atsirado ir daugiau klientų ir didesnių užsakovų bei pasirašytų kontraktų. Oficialiai ši firma užregistruota 1997 metais pavadinimu „nimtech kompiuteriai“. Ir iki šiol ši firma „nimtech kompiuteriai“ sėkmingai žengia tolyn kompiuterinių technologijų srityje vis plėsdamasi.
Darbo pavadinimas: Kompiuterių tinklų administravimo baigiamoji praktika
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 10 [?]
Kursinio dalykas: Informatikos kursinis
Parsisiųsta: 87 kartus.
Archyvo dydis: 495 kB
Bylos pavadinimas: baigiamosios_praktikos_ataskaita.zip
baigiamosios_praktikos_ataskaita.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

6
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: kompiuteriu tinklu administravimo, praktine ataskaita, kompiuteriu tinklo saugumas, tinklo analize, logine tinklo schema, kompiuteriu imones, kompiuteriu praktika, kompiuteriu tinklu prieziura praktika, informatikos praktikos ataskaitos pavyzdys, informatikos praktikos ataskaita, fizine tinklo schema, kompiuteriu prieziuros praktikos ataskaitos, praktikos ataskaita kompiuteriu prieziura, kompiuteriu technika, kompiuteriu tinklu praktika panevezys, administravimo baigiamoji praktika, tinklo analizė, kompiuteriu tinklo struktura, kompiuteriu tinklu praktikos ataskaita, kompiuteriniu tinklu praktikos ataskaita, adminstravimo baigiamoji praktika, kompiuteriu tinklu kursinio darbo pavyzdys, gamybine praktika kompiuteriniu tinklu administravimas, gamybine praktika kompiuteriniai tinklai, fizinė tinklo schema, imones valdymo schema, baigiamoji praktika tinklai, gamybine praktika tinklu administravimas, kompiuteriniu tinklu baigiamasis darbas.

Paieška


bottom