top


Konspektai.com > Medicina > Beta adrenoblokatoriai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Beta adrenoblokatoriai. Konspektas

1
1
(Medicina. Konspektas, 1 puslapis, 6kB)
Darbe esantys žodžiai: Klasifikacija ir veikimo mechanizmas. Visi kliniskai naudojami beta blokatoriai yra konkurenciniai antagonistai. Ju prototipas - propanololis. Sios grupes vaistai klasifikuojami i pogrupius pagal selektyvuma beta1 ar beta2 receptoriams,pagal tai ar jis dalinis agonistas, vietinis anestetikas , ir lipofiliskuma. Selektyvumas receptoriams. Daliniai agonistai. Vietiniai anestetikai. Farmakokinetika. Poveikis ir klinikinis panaudojimas. Toksiskumas.
Darbo pavadinimas: Beta adrenoblokatoriai
Kategorija: Medicina
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 1 [?]
Konspekto dalykas: Medicinos konspektas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 6 kB
Bylos pavadinimas: beta_adrenoblokatoriai.zip
beta_adrenoblokatoriai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: vaistai, beta adrenoblokatoriu klasifikacija, grupiu, beta adrenablokatoriai ju poveikis, betaadrenoblokatoriu veikimo mechanizmas, farmakokinetika, beta adrenoblokatoriai veikimo mechanizmas, adreno beta blokatoriai,s cfeqfjag konspektai referatas beta adrenoblokatoriai yr zt yvmovhtqalw aqusg=afqjcneh_ezddocvtllpzhatmsbvucekigsig =ptj qhclh ldl vij pw,s cemqfjae konspektai referatas beta adrenoblokatoriai bvkut qdxtvhbknktdepusg=afqjcneh_ezddocvtllpzhatmsbvucekigsig =x br jkwm lzo_jitq,s cfqqfjaf konspektai referatas beta adrenoblokatoriai ufkut vyjbpr qsgmpdrdwusg=afqjcneh_ezddocvtllpzhatmsbvucekigsig =cevwgiotvxgwd _utqtxpw, tps, beta blokatorių veikimo mechanizmas, beta adreno blokatoriai ju poveikis.

Paieška


bottom