top


Konspektai.com > Teisė > Ginyba baudžiamajame procese
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Ginyba baudžiamajame procese. Laboratorinis darbas

(Teisė. Laboratorinis darbas, 14 puslapių, 26kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Gynyba. Gynėjo teisės ir pareigos. Įtariamasis. Ir jo teisė į gynybą. Teisės į gynybą užtikrinimas. Išvada. Įvadas. M. Gegužės 1 d. Įsigaliojo naujasis lr baudžiamojo proceso kodeksas, jo išskirtinis bruožas tai procesinė formos optimalumas, reiškiantis tai, kad teisingumas baudžiamosiose bylose turi būti įgyvendinamas mažiausiomis procesinėmis sąnaudomis ir skirta pakankamai dėmesio žmogaus teisių apsaugos reikalavimams užtikrinti. Kartu su juo, taip pat pradėjo galioti ir kiti baudžiamieji įstatymai: lr baudžiamasis kodeksas, lr bausmių vykdymo kodeksas. Kaip nurodo jį ruošę autoriai, jame atsisakyta “šiuo metu galiojančių normų su “procesinės prabangos“ elementais, taip pat pateiktas naujo modelio sumarinis procesas. Naujajame bpk neatsisakyta galiojančio kodekso normų, tačiau jos yra atitinkamai pakeistos ir perkeltos į naująjį bpk, nes jos išlaikė laikmečio reikalavimus bei pasiteisino teisinėje praktikoje, be to, nesikirto su naujo įstatymo koncepcija. Išvada. Išnagrinėjus duotą situaciją darytina išvada, kad buvo pažeista įtariamojo teisė į gynybą pagal lr bpk 50 str. 1 ir 2 dalis, lr bpk 44str. 8d. Yra įtvirtinta įtariamojo teisė savo gynėju pasirinkti bet kurį, tokią pat teisę numato ir lr advokatūros įstatymo 4str 2d. Bei šio įstatymo 48str. 1d., kur sakoma, kad klientas su advokatu dėl teisinių paslaugų susitaria pasirašydami sutartį (šiuo atveju orderį, kadangi sutartis buvo sudaryta galiojant senąjam bpk), patvirtintą advokato parašu ir advokatų kontoros antspaudu, kuri ir buvo pateikta prokurorui bei es pagrindinių teisių chartijos 6str. D. 3d. F ir g punktus.
Darbo pavadinimas: Ginyba baudžiamajame procese
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Laboratorinis darbas
Puslapių skaičius: 14 [?]
Mokslo dalykas: Teisės laboratorinis darbas
Parsisiųsta: 10 kartų.
Archyvo dydis: 26 kB
Bylos pavadinimas: ginyba_baudziamajeme_procese.zip
ginyba_baudziamajeme_procese.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: vykdymo proceso, itariamasis baudziamajame procese, įtariamasis baudziamajame procese, baudžiamojo proceso, teise i ginyba, Teisės į gynybą, gynėjo, advokatu, advokatas baudžiamajame procese, itariamasis baudžiamajame procese, baudziamojo proceso gynyba, įtariamasis, baudziamojo proceso advokato paslaugos, advokatas baudžiamąjame procese, teise i gynyba baudziamajame procese, teises i gynyba baudziamajame procese, teisė į gynybą bpk, gynyba bpk, teisė gynybą, sutartis, advokato orderį baudžiamajame procese, baudžiamasis procesas, teisės gynybą, baudžiamajame procese, ginyba, advokatas baudziamajame procese, gynyba baudziamajame procese, baudziamojo, pažeista įtariamojo teisė į gynybą, teises i gynyba uztikrinimas, teisės į gynybą užtikrinimas, teisė į gynybą.

Paieška


bottom