top


Konspektai.com > Teisė > Įmonių nuoma
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Įmonių nuoma. Referatas

(Teisė. Referatas, 10 puslapių, 15kB)
Darbe esantys žodžiai: Nuomos sutarties samprata. Įmonės samprata. Įmonių nuoma. Įmonių nuomos sutarties sudarymo tvarka. Įmonių nuomos sutarties registravimas. Įmonės nuomos sutarties rekomenduotini rekvizitai. Išvados. Sutartis – labiausiai paplitusi sandorių rūšis. Ji yra teisinių santykių atsiradimo pagrindas. Sudarydamos sutartį, šalys suderina savo priešpriešines valias. Sudarant sutartį būtina atkreipti dėmesį į patį sutarties sudarymo mechanizmą, kokiu būdu pavyksta suderinti priešpriešines valias. Didelių problemų nekyla, kai sutartis sudaroma abiejų šalių akivaizdoje. LR Civilinio kodekso XXIII skyriaus pirmojo skirsnio teisės normos numato, kad nuomos sutartis ilgesniam kaip vienerių metų terminui turi būti rašytinė. Taigi, šalių valios atspindys popieriuje ne visuomet įmanomas. Vis dėlto nuomos sutartis dažniausiai sudaroma raštu. Tai patikimesnė sutarties sudarymo forma nei žodinė. Įstatymas numato, kad pagal nuomos sutartį viena šalis ( nuomotojas ) įsipareigoja duoti nuomininkui daiktą laikinai valdyti ir naudotis juo už užmokestį, o kita šalis ( nuomininkas) įsipareigoja mokėti nuomos mokestį. Taigi, pagal šį apibrėžimą, galima spręsti, kad ši sutartis yra atlygintinė ( viena šalis kitai už užmokestį perduoda daiktą ). Pagal savo turinį ir kryptingumą nuomos sutartis gali būti priskirta sutartims dėl daikto perdavimo [ 4; 376]. Beje, šiuo metu galiojantis civilinis kodeksas naudoja ne „turto“, o „daikto“ sąvoką, panaikindamas daugelyje teisinių santykių atsirasdavusias problemas sutartyje vartojant sąvoką „turtas“. Nuomos sutartis yra dvišalė – yra dvi sutarties šalys: nuomininkas ir nuomotojas. Kartais nuomos santykiuose atsiranda ir trečioji šalis – subnuomininkas ( šalis, kuri už tam tikrą mokestį nuomos pagrindu laikinam naudojimuisi iš nuomininko gauna turtą, kurį pastarasis yra išsinuomojęs iš nuomotojo).
Darbo pavadinimas: Įmonių nuoma
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 12 kartų.
Archyvo dydis: 15 kB
Bylos pavadinimas: imoniu_nuoma.zip
imoniu_nuoma.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: imones nuomos sutarties samprata, imoniu teise,s cgeqfjae konspektai referatas imoniu nuoma skit_y cyw wbu pchcqusg=afqjcnffs iz _w__t yy tcat tkj_qsig =o y_yqws shykyqdkwvlvw, įmonių nuomos sutartis, ccuqfjaa konspektai referatas imoniu nuoma e bt o_qanrbejmznanusg=afqjcnffs iz _w__t yy tcat tkj_qsig =kmgvmntqfgm no vrq, imones nuoma tai, tp search, ck įmonių nuoma, teise referatas nuoma, imones savoka imones nuoma, nuomos sutarties samprata ir rusys imones nuoma, įmonės sąvoka įmonės nuoma, nuomos sutarties referatai, teisės referatai sutartis, nuomos sutartis referatas, įmonės nuomos sutartis, civilinis kodeksas, nuomos sutartys teises referatas, daikto nuomos sutartis, daikto turto samprata, tp, imones nuomos sutartys, nuomos sutarties apibrėžimas, konspektai referatas imoniu nuoma, įstatymas, nuomos sutartis refertas, teises referatas apie nuoma, įmonių nuoma, imones nuoma, sutarties, imones samprata.

Paieška


bottom