top


Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Reklama. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 53 puslapiai, 256kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Reklamos praeitis ir šiolaikinės reklamos formavimas. Komercinės reklamos esmė ir vaidmuo. Komercinės reklamos funkcijos. Komercinės reklamos tikslų formulavimas. Reklamos biudžetas. Komercinės reklamos priemonių parinkimas. Reklamos reguliavimas. Socialinės rinkodaros samprata. Socialinės rinkodaros kampanijos parengimas. Socialinės reklamos bruožai. Socialinės reklamos efektyvumas ir įtaka visuomenei. Socialinės reklamos efektyvumo nustatymas. Reklamos nauda ir žala visuomenei. Ekonominė reklamos nauda. Politinės reklamos nauda. Kultūrinė reklamos nauda. Moralinė ir religinė reklamos nauda. Ekonominė reklamos žala. Politinės reklamos žala. Reklamos žala kultūrai. Reklamos žala moralei ir religijai. Reklamos moralumo aspektai. Reklamos agentūra „aukso vartai“. Reklamos agentūros „aukso vartai“ teikiamos paslaugos. Socialinės reklamos, sukurtos reklamos agentūroje „aukso vartai“, tyrimas. Socialinės reklamos „prieš rūkymą“ kūrimo strategija. Socialinės reklamos „prieš rūkymą“ įvertinimas socialiniu aspektu. Socialinės reklamos „prieš rūkymą“ įvertinimas komerciniu aspektu. Socialinės reklamos efektyvumo įvertinimo galimybės. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra. Priedai. Įvadas. Lietuvos rinkos formavimas, jos integravimas į europos rinkos sistemą, komercinių ryšių su užsienio šalimis intensyvėjimas neišvengiamai susiję su reklaminės veiklos vystymu ir plėtojimu. Ilgą laiką lietuvoje objektyvių sąlygų reklamai vystytis nebuvo. Pirmiausia, vyravo deformuoti ekonominiai santykiai: pagrindinė produktų masė buvo realizuojama remiantis ilgalaikiais planais, iš anksto nustatytam vartotojui. Antra, reklama buvo laikoma ne tiek komercine, kiek ideologine veikla, o tai stabdė tiek jos teorinių pagrindų, tiek metodikos formavimąsi. Galiausiai, reklamos specialistai iki šiol nebuvo ruošiami. Mokslinė problema: reklama yra vienas iš stipriausių socialinių veiksnių visuomenėje. Reklamos propaguoja ne vien prekes. Jos perša įvaizdžius, vertybes, tikslus, supratimą, kas esame ir kuo turime būti. Jos formuoja mūsų pažiūras, o nuo pažiūrų priklauso elgesys. Pasirinkta tema aktuali, nes socialiniai–ekonominiai pasikeitimai lietuvoje paskatino radikalių permainų vystymąsi žmonių gyvenime. Tai sukėlė socialinės sistemos transformaciją ir paskatino socialinių ryšių nutraukimą. Dėl šių pokyčių subiro tradicijos, tai savo ruožtu paskatino moralinių normų bei nacionalinės kultūros sunaikinimą. Temos aktualumas reikalauja mokslinės analizės. Darbo tikslas: nustatyti socialinės ir komercinės reklamos vietą visuomenėje. Darbo objektas: socialinė ir komercinė reklama. Darbo uždaviniai:. Pateikti reklamos raišką istoriniu aspektu;. Išryškinti skirtumus tarp socialinės ir komercinės reklamos;. Atskleisti socialinės rinkodaros svarbą;. Atlikti tyrimą, siekiant įvertinti reklamos agentūroje „aukso vartai“ sukurtos socialinės reklamos kūrimo aspektus.
Darbo pavadinimas: Reklama
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 53 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 18 kartų.
Archyvo dydis: 256 kB
Bylos pavadinimas: reklama_kursinis.zip
reklama_kursinis.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

10
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: reklamos esme, reklamos agentūros lietuvoje, rinkodaros funkcijos, reklamos įtaka, kulturine veikla, reklamos esmė, rinkos tyrimas, kultūros samprata, komercine veiklos analize, reklamos bruozai, biudžetas, politines reklamos analize, reklamos itaka, reklamos priemonių parinkimas, reklamos priemoniu tyrimas, socialines reklamos vaidmuo, reklamos rinkos analize, reklamos kampanijos parengimas, lietuvos politine kultura, reklamos reguliavimas, reklamos priemoniu parinkimas, rinkodaros esme, politine reklama, kulturos samprata, rinkodaros samprata, reklamos priemonių analizė, cache fpsqtzf j konspektai kursinis socialine reklama socialinės reklamos istorija, reklamos nauda zala, kulturos veiklos analize, kas yra reklamos strategija.

Paieška


bottom