top


Konspektai.com > Informatika > Kompiuteris ir sveikata
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kompiuteris ir sveikata. Referatas

(Informatika. Referatas, 11 puslapių, 17kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Ergonomika. Reikalavimai kompiuterizuotai darbo vietai. Kompiuterio sukeliamos akių problemos. Kompiuterio sukeliamas stresas. Elektrosmogas. Išvados. Literatūros sąrašas. Kiekvienas iš mūsų prie kompiuterio praleidžiame tam tikrą laiką. Beveik kiekvienas turime po vieną ar net po kelis kompiuterius. Nes kompiuteris daug kartų palengvina žmogaus darbą ir būtį. Kai kam kompiuteris yra pagrindinis darbo įrankis, kai kam - laisvalaikio leidimo priemonė ar informacijos šaltinis. Daugelis jaunimo kompiuterį naudoja pramogoms, tai filmai, muzika, žaidimai, internetas, bendravimas. Vidutinio ir senesnio amžiaus žmonės kompiuterį naudoja kaip informacijos šaltinį. Jie internete skaito žinias, domisi šalies naujienomis. Tačiau, jai kompiuterizuota darbo vieta nėra ergonomiška ji turi ir žalingą poveikį žmoagaus sveikatai.
Vardas: monika
Darbo pavadinimas: Kompiuteris ir sveikata
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 11 [?]
Referato dalykas: Informatikos referatas
Parsisiųsta: 7 kartus.
Archyvo dydis: 17 kB
Bylos pavadinimas: kompiuteris_ir_sveikata.zip
kompiuteris_ir_sveikata.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

8
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: pramog, bendravimas internete, akiu ivadas, filmai, kompiuteris sveikata, Kompiuteris ir sveikata,s chmqfjaj konspektai referatas kompiuteris ir sveikata wwot gyzdqybpx zeeusg=afqjcngsde eujuikbo bi q mv mblasig = qrdkwezuamscbj rptwrq, kompiuteris ir sveikata referatas, kompiuteriai ir sveikata referatas, referatas sveikata ir kompiuteris, jaunimo problemos, darbo kompiuteriu ergonomika, darbo ergonomika, zaidimai, kompiuterio sukeliamas stresas,as_epq=sveikatos informatikaas_oq=as_eq=hl=ltnum= lr=cr=as_ft=ias_filetype=as_qdr=allas_occt=anyas_dt=ias_sitesearch=as_rights=safe=imagesbtng=google paieška, kompiuteriai referatai, kompiuteris ir sveikata isvados, referatai apie kompiuterius, sveikata ir kompiuteris informatika, referatas apie kompiuteri ir sveikata, referatas apie kompiuteris ir sveikata, referatas apie kompiuterius, referatai kompiuteris, referatai apie sveikata, kompiuteris ir sveikata referatai.

Paieška


bottom