top


Konspektai.com > Teisė > Juridinio asmens baudžiamoji atsakomybė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Juridinio asmens baudžiamoji atsakomybė. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 32 puslapiai, 69kB)
Darbe esantys žodžiai: Juridinio asmens baudžiamoji atsakomybė. Padariniai. Priežastinis ryšys. Tyčinio nusikaltimo padarymo stadijos. Juridiškai baigtas nusikaltimas. Bendrininkavimas. Bendrininkavimo formos. Bendrininkų atsakomybės. Baudžiamąją atsakomybę šalinančios aplinkybės. Būtinosios ginties ribų peržengimas. Būtinasis reikalingumas. Tradiciškai baudžiamosios teisės rėmuose per nusikaltimo studijas mes kalbame tiktai kaip apie fizinį asmenį. Ja baudžiamoji atsakomybė absoliučiojoje daugumoje valstybių, tų problemų sprendimas arba įteisinimas tam tikras įvyko maždaug prieš 15-20 metų. Iki to laiko, į baudžiamąją atsakomybę buvo žiūrima tik tai per fizinio asmens prizmę ir tiktai anglų-saksų teisinė sistema ja baudžiamąją atsakomybę yra pripažinusi jau labai seniai ir tokios valstybės kaip anglija, jav, turi išvystytą ne tik teisminę praktiką, bet ir pačią teorinę bazę, pagrindžiančią, kodėl atsako tam tikras padarytas fizinio asmens veikas ir juridinis asmuo. JA baudžiamoji atsakomybė skirtingai nuo visų kitų baudžiamosios teisės šaltinių nacionaliniuose įstatymuose , ypač kontinentinės teisės sistemos valstybėse, jos įteisinimas buvo grindžiamas tarptautinės teisės reikalavimus.
Darbo pavadinimas: Juridinio asmens baudžiamoji atsakomybė
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 32 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 6 kartus.
Archyvo dydis: 69 kB
Bylos pavadinimas: juridinio_asmens_baudziamoji_atsakomybe_nusikaltimo_sudetis.zip
juridinio_asmens_baudziamoji_atsakomybe_nusikaltimo_sudetis.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: juridinis asmuo, baudžiamoji atsakomybe, butinasis reikalingumas, nusikaltimo padarymo stadijos, bendrininkų atsakomybė, jav baudziamaja atsakomybe salinancios aplinkybes, bendrininkavimo formos, juridiniu asmenų baudžiamoji atsakomybė referatas, cguqfjajoao konspektai referatas juridinio asmens baudziamoji atsakomybe wwcut wfkmlksgan zyybausg=afqjcne qg wzdlmvncigd c qiehsakdw, tps, tp search, baudziamoji atsakomybe diplominis, kas yra baudžiamaja atsakomybe šalinancios aplink, juridinio asmens baudziamoji atsakomybe byla, kas yra baudžiamąją atsakomybę šalinančios aplink, baudžiamąją atsakomybę šalinančios aplinkybės, juridinių asmenų baudžiamosios atsakomybė diplominiai, anglu ese, baudžiamoji atsakomybė vokiečių kalba, ja baudziamoji atsakomybe, juridiniu asmenu baudziamoji atsakomybe praktikos analize, jav teisine sistema, juridiniai asmenys baudziamojoje teiseje, anglija, juridinio asmens atsakomybė, juridinių asmenų baudžiamosios atsakomybės reglamentavimas europos sąjungoje.

Paieška


bottom