top


Konspektai.com > Teisė > Specialistas (SBPK ir NBPK analizė)
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Specialistas (SBPK ir NBPK analizė). Referatas

(Teisė. Referatas, 3 puslapiai, 7kB)
Darbe esantys žodžiai: Specialistas. “specialisto” sąvoka. Specialisto dalyvavimas atliekant ikiteisminio tyrimo veiksmus. Specialisto išvada. Specialisto dalyvavimas teismo posėdyje. Šaukiamo specialisto neatvykimo atlikti tardymo veiksmus ar dalyvauti teismo posėdyje pasekmės. Specialisto nušalinimas. “specialisto” sąvoka. Pagal senąjį baudžiamojo proceso kodeksą (toliau – sbpk), “specialistas” reiškia asmenį, turintį specialių žinių ir įgūdžių, pakviestą dalyvauti byloje, kad kodekso nustatyta tvarka padėtų surasti, įtvirtinti bei paimti įrodymus ir duotų paaiškinimus arba išvadą specialiais klausimais (sbpk 25 str.). Naujajame baudžiamojo proceso kodekse (toliau – nbpk) specialisto sąvokos apibrėžimas yra kiek pakitęs: pažymima, kad specialistas yra reikiamų specialių žinių ir įgūdžių turintis asmuo, kuriam yra pavedama atlikti objektų tyrimą ir pateikti išvadą arba paaiškinimus jo kompetencijos klausimais (nbpk 8 str.). Nbpk dėmesys kreiptinas į tai, kad specialistu gali būti ikiteisminio tyrimo įstaigos pareigūnas arba šioje įstaigoje nedirbantis asmuo (nbpk 8 str.).
Darbo pavadinimas: Specialistas (SBPK ir NBPK analizė)
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 3 [?]
Referato dalykas: Teisės referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 7 kB
Bylos pavadinimas: specialistas_SBPK_ir_NBPK_analize.zip
specialistas_SBPK_ir_NBPK_analize.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: ikiteisminio tyrimo istaigos, specialisto savoka bpk, ką reiškia sąvokas specialistas, tp search, cgyqfjahob konspektai referatas specialistas sbpk ir nbpk analize gemnt mwneqf gtstocpdwusg=afqjcnflrqrqchnd vcbylk_sibkxd yzqsig =fh ycyd aixxwv auog, specialisto isvada referatas, sąvoka specialistas, bpk savoka, teismo nušalinimas, specialisto savoka, specialisto apibrezimas, specialisto isvada savoka, specialisto išvada, specialistas sąvoka, specialistas savoka, specialisto sąvoka, savoka specialistas, baudziamojo, specialisto apibrėžimas.

Paieška


bottom