top


Konspektai.com > Istorija > Antika mūsų kasdieniniame gyvenime
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Antika mūsų kasdieniniame gyvenime. Rašinys

(Istorija. Rašinys, 3 puslapiai, 6kB)
Darbe esantys žodžiai: Antikos paveldas yra įvairialypis. Beveik nėra srities, kurios ištakų negalėtumėme joje surasti. Pats žodis Antika reiškia Senovę. Antika reiškia Senovės Graikijos ir Romos praeitį. Šis laikotarpis prasideda nuo Mikėnų kultūros žlugimo XIII a. pr. Kr. iki Vakarų Romos imperijos žlugimo V a.. O toje praeityje gimė daug dalykų ar bent jau jų pavadinimų, be kurių mes negalime įsivaizduoti šiuolaikinio pasaulio.Graikų civilizacija – Europos kultūros pamatas. Politikos teoretiko T. Thorsin žodžiais, Vakarų žmogus yra „tiesioginis graikų kultūros ainis“. Graikai – Vakarų minties pradininkai – pirmieji ypatingai aktualizavo žmogiškojo individo gebėjimą mąstyti. Politinės teorijos, kaip disciplinuotų politinių problemų nagrinėjimo, pradmenys atsirado V a. pr. Kr. jų autoriai – Platonas ir Aristotelis.
Darbo pavadinimas: Antika mūsų kasdieniniame gyvenime
Kategorija: Istorija
Darbo tipas: Rašinys
Puslapių skaičius: 3 [?]
Rašinio dalykas: Istorijos rašinys
Parsisiųsta: 12 kartų.
Archyvo dydis: 6 kB
Bylos pavadinimas: antika_musu_kasdieniniame_gyvenime.zip
antika_musu_kasdieniniame_gyvenime.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

6
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: antika šiuolaikiniame gyvenime, rasinys antika musu kasdieniame gyvenime, už ka yra vertinamas antikos zmogus rašinys, antika ese, tiesiogin, antika referatas, antika kasdieniame gyvenime, kas yra antika musu gyvenime, antikos žmogus rašiniai, pastraipa apie antika, antikos gyvenimas, rasinelis apie antika, rasiniai antikos tema, ese apie antika, vakaru civilizacija, rašiniai su antika, antikos kultura rasinys, rasinys apie antika musu gyvenime, antika musu kasdieniniame gyvenime ese, antika musu kasdieniame gyvenime ese, antikos žmogus, esje antika musu kasdieniniame gyvenime, politikos teorijos, rasinys apie antika, rasiniai apie antika, antika rasiniai, antika musu kasdieniam gyvenime, tema antika musu kasdieniniame gyvenime, istorija kasdieniniame gyvenime, antika musu kasdieniame gyvenime, rasinys apie antikos, antikos kontekstai rasiniui, rasinelis apie antarktida, kulturos paveldas.

Paieška


bottom